Přejít na obsah

Rány od LP kola


waikiki

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

mám dotaz na maojí RS včera odpoledne začalo něco bouchat na levém předním kole. Ozývá se to vždy jednou při ubrání a následném přidání plynu, nebo pokud jedu po nerovnostech jako kostky atd. Je to stejné ať je stočený volant nebo auto jede rovně. Zkoušel jsem jestli se nehýbe kolo do stran a nebo to není od tlumiče a vypadá to, že tyhle dvě možnosti to nebudou.

Mám najeto 60 tisíc a vše na 18-kách i zimáky mám 18ky.

Díky za nápady a postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak servis neví. Prej asi kamínek v nápravnici, který vypadl. No to je podle mě blbost, protože i kdyby to mohl být kamínek tak nevypadne při stojícím autě. Stál jsem před barákem a při cestě domů to dělalo a při cestě od domu už ne. Každopádně nemají tady v Chebu na toto žádný způsob jak zjistit vůle v čepech nebo v ložiskách jen zkoušejí rukou hýbat s kolem. Takže mi řekli ať skočím na STK a tam mi řeknou. Tak mám dvojí pocit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...