Přejít na obsah

Kolik za O1 1.6 (97)


Jenik3

Doporučené příspěvky

Ahoj,

kolega bude prodatvat

Octavia I - 1997

motor: 1.6 74Kw

najeto 89.000 km

vybava je bez klimatizace, ale s el.okny vpredu, airbagy 2, pravidelny servis ve skodovce, vymenene brzdy, pred vymenou reozv.rezetu, zaslepene zamky a alarm, zimni pneu.

barva tm.zelena nemetalicka

jaky je nazor odborniku na cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

kolega bude prodatvat

Octavia I - 1997

motor: 1.6 74Kw

najeto 89.000 km

vybava je bez klimatizace, ale s el.okny vpredu, airbagy 2, pravidelny servis ve skodovce, vymenene brzdy, pred vymenou reozv.rezetu, zaslepene zamky a alarm, zimni pneu.

barva tm.zelena nemetalicka

jaky je nazor odborniku na cenu?

Ten stav tachometru je super, ale benzín a bez klimatizace. Dal bych tak max. 80000 - 90000 kč. Plus počítej kole 10000 Kč za ten rozvoďák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co blázníte? Cenu bych u takového šperku viděl klidně na 110 až 115 tisíc. Přece jen není to 55Kw a po prvním majiteli z rodiny - taková auta by se měla platit zlatem. A s těma rozvodama jste na hlavu spadli z jaké výšky?? 10 000??????V autorizáku bez vodní pumpy se do 5 000Kč nejspíš vejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No ABS asi taky ne co? Clovicku ja nevim - do 100 000kc asi tak - pokud by byla klima a ABS tak snad i 120 ale to uz zase zalezi na ujet. km, ja si tu svoji cenim tipnu si tak 110 000 - - vybava vse krom, sibr, ostrik svetel, vyhr. sed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ABS asi taky ne co? Clovicku ja nevim - do 100 000kc asi tak - pokud by byla klima a ABS tak snad i 120 ale to uz zase zalezi na ujet. km, ja si tu svoji cenim tipnu si tak 110 000 - - vybava vse krom, sibr, ostrik svetel, vyhr. sed.

A delaly se vubec octavky bez ABS? To se mi ani nechce verit.

Ja tu cenu odhaduju na 100k, preci jen ten motor je dobre zajetej, nezere olej ani moc benzinu (6,3L na 100). Sam jsem zvedavej, jak se mu to podari prodat. Par zajemcu uz ma.

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A delaly se vubec octavky bez ABS? To se mi ani nechce verit.

Ja tu cenu odhaduju na 100k, preci jen ten motor je dobre zajetej, nezere olej ani moc benzinu (6,3L na 100). Sam jsem zvedavej, jak se mu to podari prodat. Par zajemcu uz ma.

H.

No jejda, že se dělaly. Zrovna jednou takovou jezdím :feve: Jinak cenu bych viděl tak do 100 000 km.

Editováno: , autor: Kubiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud je to opravdu duveryhodny stav km a pravidelny servis, tak se divim ze to nebere nekdo z rodiny, takove auto je snad skoda davat do bazaru, pokud to budes davat do bazaru na vykup dostanes hooodne malo (pocital bych tak max 80 000)jinak ma to auto hodnotu daleko vyssi

jinak vymena rozvodu je uplne prd u benzinu, vyjde to v neuatorizovanem servisu na 3500 i s praci

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to jako by jsi to prodával ty nebo tvůj známej :palec2: a snažil se to vyhnat nahoru, ale ja bych za to dal max do 100 000

jo a i když je někdo zvyklej bez klimy a vxyhovuje mu to a nepotřebuje ji, tak to je jen tím že ji nikdy neměl a nezkusil na delší trasy.Já bych teď auto bez klimy nebral ani za nic!!!!!! a okta bez ABS a s, to je taky dost rozdíl a top kurevskej, ale to poznáš až budes potřebovat rychle brzdit, protože když to povrch dovolí, tak se okta veze jak po másle když se ti zastaví kola, to vím páč kámoš má bez ABS, když jsem s tim jel a prasil to tak to bylo o držku, pak jsem sedl do mojí a hned jsem poznal jak je to dobrá věc.

Editováno: , autor: OTDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to jako by jsi to prodával ty nebo tvůj známej :palec2: a snažil se to vyhnat nahoru, ale ja bych za to dal max do 100 000

jo a i když je někdo zvyklej bez klimy a vxyhovuje mu to a nepotřebuje ji, tak to je jen tím že ji nikdy neměl a nezkusil na delší trasy.Já bych teď auto bez klimy nebral ani za nic!!!!!! a okta bez ABS a s, to je taky dost rozdíl a top kurevskej, ale to poznáš až budes potřebovat rychle brzdit, protože když to povrch dovolí, tak se okta veze jak po másle když se ti zastaví kola, to vím páč kámoš má bez ABS, když jsem s tim jel a prasil to tak to bylo o držku, pak jsem sedl do mojí a hned jsem poznal jak je to dobrá věc.

Zjistim, jak se to s vybavou a doplnim informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne klimu nemusim, mam ji sice v aute, ale vubec ji nepoustim, radeji si otevru okno nahore i vedle. Ja bych na klime nestavel hodnotu vozu, ale zda se, ze to vidim jinak...

H.

Já klimu nemám a ani bych ji nikdy nechtěl a to né proto, že jsem ji nikdy nezkusil, ale proto, že jsem ji právě zkusil a je to pro lidské tělo z mého pohledu nepřirozené. Málokdo má totiž tu klimu nastavenou správně o ten určitý počet stupňu méně, jak to má být a potom je lidské tělo vystaveno opravdu velké změně teploty, což se časem musí projevit. Nejsem žádná citlivka, která by se hned nachladila, naopak. Ke všemu mám malé dítě, které bych takovým změnám absolutně nevystavoval. Spíš mě jde o to, že tu klimu nemusím. Určitě se najde spousta těch, kteří ji budou hájit za každou cenu - ja proti takovým nic nemám, jen jsem tady chtěl napsat svůj názor ;)

PS: a zapnutá klima zvyšuje i spotřebu...další důvod proč ji nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Já klimu nemám a ani bych ji nikdy nechtěl a to né proto, že jsem ji nikdy nezkusil, ale proto, že jsem ji právě zkusil a je to pro lidské tělo z mého pohledu nepřirozené. Málokdo má totiž tu klimu nastavenou správně o ten určitý počet stupňu méně, jak to má být a potom je lidské tělo vystaveno opravdu velké změně teploty, což se časem musí projevit. Nejsem žádná citlivka, která by se hned nachladila, naopak. Ke všemu mám malé dítě, které bych takovým změnám absolutně nevystavoval. Spíš mě jde o to, že tu klimu nemusím. Určitě se najde spousta těch, kteří ji budou hájit za každou cenu - ja proti takovým nic nemám, jen jsem tady chtěl napsat svůj názor ;)

PS: a zapnutá klima zvyšuje i spotřebu...další důvod proč ji nechci.

Jo to mas pravdu, vzdy to hodim na max. a pak me boli v kr´ku, ale to je tim ze nemam climatronic, tam bych to jen natukal. Jinak na co sahnu v aute je studene - nekdy si pripadam jak v lednicce :)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
U obyč klimy je ten problém jí umět ovládat...

A kluci nechcete povedet jak si nastavujete teplotu v aute s manual klimatizaci?

Ja to delam tak, ze to dam na max - studeno a pak napr. po 10 min. to hodim na celni sklo a pridavam teplo, ale jen malinko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...