Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

Tak sem přídám dnes jeden poznatek s dopravní policii před asi 30 min mě stoply to by nebyl problém ještě,jel jsem s myčky auti čisté ale o čem chci mluvit,takže dobrý den předložte doklady silniční kontrola dál jsem vše potřebné a čekám a kamárad se vráti od zadu a říká pane řidiči nějak slabě vám svití přední potkavací a obrysové světla :kuk: koukám na něj vylezu ven říkám svití normálka jen na ně teď svítí slunce a on koukne do auti a říká však vy nesvitíte :kuk: a já něj jak nesvitím, nemáte zaplé světla cože mám denní svícení no to máte od nějákého garážníka mi mluví já sem se zasmál a říkám bohužel origo od výroby jak mi auti předaly a pan policajt říká jak vám může u denního svícení svítit taky zadní světla?já na něj koukám říkám normálně snad ne jak si to výrobce udělal takto je.Pak už sem nevydržel protože mi chtěly dát pokutu 1000kč za tohle co je originál a říkám sedněte do té své Octávky a jedem do autosálonu kde sem to koupil ať vás proškolí co je origo samozřejmě mi nejsme povinni nikam jezdit mi bylo řečeno tak sem požádal o jeho číslo odznaku a jméno že si budu stěžovat na něj že mně chce dát pokutu za něco není proti předpisům a je originál s linky, tady máte doklady můžete jet hezký den přeju řekl pan Policista :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je moc.. to je jak kdyby mi chtěl dát pokutu za to, že mám světla v poloze "0" (ale mám automatický rozsvícení přes relé a nakodovaný..)

Demence fakt ta policie :( Aspon, že tě pustili ;) ale to by sis pak uhádal zpátky. Příslušnéík ovšem má pravdu, že on nikam s tebou nemusí.. není ovšem asi ani způsobilej to hodnotit, jak to výrobce implementoval, nebo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dadacek- právě mně bylo jedno jestli by jeli semnou nebo ne já bych to zaplatil ale to by se vrátilo zpět po stížnosti na něj,ale ta drzost mi říct vy pane řidiči nesvitíte přitom svitím normál jen denním svícením každý den a dopravka mi řekne jak vám může u denního svícení svítit zadní světla a slabě nemají svítít vůbec co to je za blbost prostě sem nechápal co si dovolujou a stím spínačem mně dostal uplně :kuk: .No závěr asi taky světla svítí normál jen je tu dnes hezky tak svití slunce a buď byl slepý nebo si myslel že já sem tak blbý a nechám si dát pokutu za tohle :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dadacek- právě mně bylo jedno jestli by jeli semnou nebo ne já bych to zaplatil ale to by se vrátilo zpět po stížnosti na něj,ale ta drzost mi říct vy pane řidiči nesvitíte přitom svitím normál jen denním svícením každý den a dopravka mi řekne jak vám může u denního svícení svítit zadní světla a slabě nemají svítít vůbec co to je za blbost prostě sem nechápal co si dovolujou a stím spínačem mně dostal uplně :kuk: .No závěr asi taky světla svítí normál jen je tu dnes hezky tak svití slunce a buď byl slepý nebo si myslel že já sem tak blbý a nechám si dát pokutu za tohle :aggressive:

Tak snad máš to číslo toho odznaku ne? Tak v čem je problém, určitě bych si stěžoval. Jestli ti jej nedal a odešel, pak to snad ani nebyl policajt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...