Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

Kdyby se chovali jako státní policie, tak jim nikdo nic nebude zakazovat a nikomu by nevadili. Ale když si stoupnou 5m za ceduli obce do křoví a nastaví si tam 53km/h, tak se nemohou divit, že je lidi nesnáší. A státní policajt absolvuje bezmála dvouletou školu, kde se učí vše a včerejší popelář dostane hranatou čepici a buzeruje.

Dnes jsem jel přes Jihlavu, Znojmo do Vídně. Státní měřila rychlost ve 3 vesnicích mezi Jihlavou a Znojmem. Ani jednou mne nestavili, dvakrát jsem jel asi něco okolo 45 a jednou jsem jel cca 56, ale v úseku kde nebyl nikdo nikde, ani dům, jen jedna odobočka a zastávka busu, za ní schovaná Octa s bradavicí, říkám si: hmm, tak mne mají no, jedu dál, tam 3 policajti a já sám hodil blinkr a zastavil a oni na mne: ještě jste v toleranci, jeďte :o Tak že jsem poděkoval a zmizel jako pára nad hrncem. Ti se jen smáli :)

No a teď tady ve Vídni zapnu internet a čumím na tohle, prostě samá dobrá zpráva dnes :palec2:

A vvv votom to je ;)

Tak dávej pozor v Moravských Budějovicích tam jsou pevné radary. a mají toleranci 3km/h. A ještě tam jezdí červená octa s bradavicí a měří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dávej pozor v Moravských Budějovicích tam jsou pevné radary. a mají toleranci 3km/h. A ještě tam jezdí červená octa s bradavicí a měří

Vím o nich, jsou to stacionární radary na sloupku cca 2m nad zemí po pravé straně směr Znojmo. Jen nevím, zda by náhodou neměla být někde cedule s oznámením, že se tam měří rychlost, když jsou to stacionáry, ale tohle fakt nevím? :feve:

Ta červená O1 často měřívá rychlost v obci Horky(to je ten případ co jsem popisoval výše, kde jsem si myslel, že to je prde.i), je to kousek za Želetavou směrem na Znojmo (od Jihlavy pro ty kteří neví o které silnici píšeme). Ale nedávno jsem tam viděl modrého Favorita s bradavicí u výjezdu z Horek na Znojmo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím o nich, jsou to stacionární radary na sloupku cca 2m nad zemí po pravé straně směr Znojmo. Jen nevím, zda by náhodou neměla být někde cedule s oznámením, že se tam měří rychlost, když jsou to stacionáry, ale tohle fakt nevím? :feve:

Ta červená O1 často měřívá rychlost v obci Horky(to je ten případ co jsem popisoval výše, kde jsem si myslel, že to je prde.i), je to kousek za Želetavou směrem na Znojmo (od Jihlavy pro ty kteří neví o které silnici píšeme). Ale nedávno jsem tam viděl modrého Favorita s bradavicí u výjezdu z Horek na Znojmo

Ještě na křižovtce kasárna z želetavy na Jihlavu stávají s červenou octávkou schovaný za bilbordem a měří tu 70 co tam je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mor. Budějovice byly nedávno v TV, se tím chlubili...

Jo taky jsem tam jel. Parchanti zatracení. Ten poslední radar na konci města směr Znojmo to je vyloženě na "výdělek" 15m před cedulí konec obce. Krásnej rovnej přehlednej úsek, žádné chodníky, zástavba daleko. Až uvidím Bařinku, tak mu dlužím facku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...