Přejít na obsah

schema


Arts

Doporučené příspěvky

je rovnaka RJ na vyhrievanie sedadiel do fabie2/roomsteru ako na F1 ? lebo mam decky a kabelaz .. ale nejak to spolu nejde a neni tam ani svorkovnica na RJ .. v etke som nikde tu rj na roomster/fabiu2 nenasiel ( v f1 som to nasiel v etke pri sedadlach ) no na room/f2 nie .. .. pomoooc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm divné - mne hreje viac na 2-ke. Aj podľa manuálu od auta znamená stupeň 1 vyhrievanie na 25% výkonu, a stupeň 2 je 100%. V praxi je to ale tak, že tú 1-tku veľmi nie je cítiť, treba zapnúť 2-ku a neskôr prepnúť na tú 1-tku.

aha .. takze niekde bude haluz ..

taka otazocka .. mozem zapnut klucik ked mam vonku sedadla ? (odpojene airbagy ?) nebude hlasit chybu ? a neostane tam ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chyba sa ti zapíše, nakoľko odpalovač nemáš pripojený takže potom len VAGom vymazať,

No je škoda že ten systém je riešený ako je riešený, napr OII má to isté riešenie (až na variácie zapojenia dečiek) ako mala FI s jednou RJ a teraz tam dali len relé a v prvej polohe sú dečky zapojené do série, ale stále a v druhej polohe sú paralelne ale odpájané termistorom/relátkom po dosiahnutí pálivého efektu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chyba sa ti zapíše, nakoľko odpalovač nemáš pripojený takže potom len VAGom vymazať,

No je škoda že ten systém je riešený ako je riešený, napr OII má to isté riešenie (až na variácie zapojenia dečiek) ako mala FI s jednou RJ a teraz tam dali len relé a v prvej polohe sú dečky zapojené do série, ale stále a v druhej polohe sú paralelne ale odpájané termistorom/relátkom po dosiahnutí pálivého efektu :D

no myslel som si . .a preto som to ani neskusal .. ale vsetko nahadzal naspat a az potom skusal :) .. inak tu schcemu ostrekovania este nemas ? mam uz doma tie ostreky aj spinac hladinovy . .:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam papirovou. ale sam nevim na jakej presne typ, je to plachta asi 7m dlouha.

:) :) heh ..nevies na co to je ?? .. heh .. mne ide o ostrekovace svetiel hlavne .. neviem ci o je ako na F1 . bo mozno to je ako s tymi sedadlami .. :feve:

Editováno: , autor: Arts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže vyhrievanie je uz OK, boli prehodené káble a jeden kábel bol dokonca v strede seknutý

a držala ho pokope len bužírka.

montoval som H7 svetla namiesto h4 ale ked zapnem diaľkové tak sa preklopí clonka a zhasnú... co to moze byt ? ma h7 a h4 inakšie zapojenie ?

ale pri preblikavani svietia .. len pri trvalých diaľkové zhasnú.

Editováno: , autor: Arts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...