Přejít na obsah

Srázek v Turnově II.


Dakie

Doporučené příspěvky

wow Skaja, jsem si rikal ze to jde nejak mimo tebe, uz umis s VAGem? bude se kodovat? Chlapi jinak otaznicky u me taky uz asi muze smazat, moje draha polovicka dnes jde platit dovolenou na kterou jede s matinkou a vraci se 10. takze ja urcite prijedu, jen nevim jak to bude s tim jak moc budu bumbat, jestli prileti az odpoledne tak bych se toho nebal, pokud vubec se budu nejak v prijezdu angazovat.

Jen tak mimochodem jsem pri vcerejsim uklidu nasel takovej mensi demizonek, a tak jsem si rikal, ze kdyz nevim jak smakujou ty Svijany a ze by par dalsich mohlo mit taky problem, od ted prijimam pres SZ tip na to co bych do toho demizonku mel nechat asi tak natocit. Pripadnym alkoholikum a zavyslakum na tvrdym pripominam ze demizon je urcen na vino a ne na 5l vodky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daku, kolik ti je? 20?

22 :)

co rikate na tuhle srazovku? :)

srazovka super! ostatně jako vždy, kámo :palec25:

Ju, sraz a primo v mym rodnym meste? :) To bych si nemel nechat ujit. Po prvnim srpnu uz bych se mel prestehovat zpet do CR, tak se pokusim prijet. Jedinej potencionalni zadrhel je, ze bych v tom terminu mel mit nekdy dovolenou a planoval jsem vyrazit pryc, tak uvidim. Zkusim to promyslet a pak bych potvrdil...

PS jinak spanilka na Kozakov zni dobre. Pripadne bych navrhoval Trosky ci Kost, to by se mohlo libit... :palec2:

spanilka povede po následující trase: Turnov - Kozákov - Rovensko - Hrubá Skála - Vyskeř

Mno tak na 99% počítejte s mojí 2metrovu záležitostí -_-;)

super pane :palec2:

Ještě že jste mně připomněli ten krygl -_-

Jinak bych to musel pít z kelímku a to si Svijany nezaslouží :palec2:

to s-talker: srazovka je super, hlasím se o jednu ...

jj, půllitry si vemte s sebou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...