Přejít na obsah

Srázek v Turnově II.


Dakie

Doporučené příspěvky

manolo: chtěl bych kůžičku : asi 20-22let, lehce opalená, ale opravdu jen lehce, chytra, hezká, s vlastním rozumem, ale aby mi zas do všeho nekecala a aby měla ráda škodovky...nemáš něco takovýho na skladě???

all: tak mi tam teda s přítulkou budem spolu slavit několikáté výměsíčí:-) začali jsme spolu chodit 9..takže budem chlastat taky (nebo aspon já určitě) no a vlastně ted by tu mohla bejt taková malá anketka co kdo pije, když už něco brát tak abych se mohl podělit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš recht, to vypadá na veeeelkou oslávku všeho možnýho lol Jinak tušíš správně, taky chceme vzít trochu slivovičky, přece nepřijedeme naprázdno ;) Už se těšíme, bude to super akcička :palec2: a hlavně s některejma se už aspoň trochu známe :)

Pro Manola: Pokud by se ti doma válely nějaký 16tky kolečka, který akorát zabíraj místo v garáži a chceš se jich zbavit, není problém :D

Pro ostatní, ještě nás tak napadlo, když už to tam bude krom velké oslavy i takovej bleší trh, tak přítelkyně rodiče mají shop, kde prodávají modely aut (myslím, že většinu od Abrexu), takže pokud by byl o nějakej model zájem, můžem kouknout zda je k dispozici, v jakým měřítkul, barvě a za kolko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...