Přejít na obsah

Srázek v Turnově II.


Dakie

Doporučené příspěvky

No tak nejdřív k tomu pitivu:

pokud o týden dřív nevychlastáme všechnu, možná zbude i pár kapek ukrajinský vodečky Chortica na ochutnání, ale fakt jen pár, protože celníci jsou neúprosný :p

A teď k těm srazovým tričkům:

já myslím, že by si to tahle akce určo zasloužila

No a nakonec už jen pochválit samolepky a je to :-) :palec2:

P.S. Když vidím seznam účastníků, mr.casaman - myslíš, že jeden čuník bude stačit? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manolo: Trička jsou bezva nápad, dej třeba i foto pokud možno a určo bude zájem. Já beru minimálně jedno. Možná i dvě, pokud to schválí ta paní, co u ní bydlím ;););) .

Pro všechny: hele, kluci, kdo tam co povezete na trh, vemte toho trochu víc, bo já třeba už ani nemám přehled, co kdo. :)

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manolo: jaká by byla cenovka trička??? my máme možnost nechat udělat za 250,- (máme tak klubový trika).. buďto s límečkem, nebo klasický tričko..

zkus zpracovat nějakej návrh aby tam bylo zhruba toto: II. Turnovský sraz EDT & www.skodahome.cz 9.8.2008 ;)

Já bych tam ještě přidal fotečku z minulýho srazu, jak někdo poznamenal o něco výš. Dobrý a použitelný byly ty, co TDI dával na ten plakát. Jinak já budu pár triček určitě chtít, pokud nebudou dražší než ty co si necháváme dělat my...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mole.first: myslíš pana Art_Car_Design - tady není jako TDI lol jinak myslím že foromen myslel fotky toho trička (nebo spíš návrhu) ;)

Mno jo, tím prvním se toho poměrně dost vysvětluje :wallbash::D a co se týká toho druhýho - jsem idiot, špatně jsem to pochopil. uznávám. jmenuju tě svým dvorním slovníkem pro oblast skodahome a myslím, že budeš mít dost práce :kol-61:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych navrhoval jen logo Škodahome a znak Škoda. Bude to neutrální a triko se může pak nosit na další a další srazy. :) Ke konkrétnímu srazu bude SRAZOVKA. ;) . logo ŠKODAHOME na záda, znak Škoda na levou stranu (levé prso) ;) . Toť můj návrh.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych navrhoval jen logo Škodahome a znak Škoda. Bude to neutrální a triko se může pak nosit na další a další srazy. :) Ke konkrétnímu srazu bude SRAZOVKA. ;) . logo ŠKODAHOME na záda, znak Škoda na levou stranu (levé prso) ;) . Toť můj návrh.

podobný trička už se prodávají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...