Přejít na obsah

Srázek v Turnově II.


Dakie

Doporučené příspěvky

to Manolo... ty podložky nejsou magnetický a to, že si rozhlašoval, kolik kde stojí je sice jedna věc, ale druhá věc je to být taktní a taky vědět o čem mluvíš... ;) jestli to byla úplně ta samá podložka co jsem prodával já, tak ti dám za pravdu...

tvojí rodinu si do huby neberu a to co jsem napsal, jsem po Tangově upozornění napravil... za to se ti omlouvám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak to vypadá s tím videem od EDT???

No ty jsi nějakej náročnej.. já jsem před chvílí přiletěl na Ukrajinu a dojel do kanclu a už se po mě chce video... večer na tom máknu a uvidíme

Jo, a žená má si stěžovala, že si se k ní až moc tulil. :aggressive: Hlavně teda po půlnoci - to už šel Bobik spát, nebo co...? No moc nadšená z toho prostě nebyla lol Já ti tam snad příště někoho přivezu. Káťa se hlásí... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... nejvíc na sebe upoutala asi Káťa lol .....

Káťa je ta co vyhrála první místo v odpadnutí ??? - ale stejně někdo musel být první !!!

Ale poslední místa v podání dua Bobík & Vorlajz stáli zato.

Komentovat ještě nějak tento sraz už není potřeba, protože vše podstatné již bylo řečeno. Bylo to super a ani mladý Hrábě neotravovali tolik jako posledně až na to dopolední vyuzení. O což se velikou měrou zasloužil hlavně Dasty který to s ním vydržel tak dlouho. (Ještě že se nedostal do spárů již zmiňovaného dua - to pak nevim, nevim jak by to dopadlo)

Kdo byl ráno první vzhůru to nevím, ale pokud se podaří sem dát Ol@fovi video tak jsem viděl nejrychleji rozdělanej stan a dopoledne byl dobrej pohled na toho, kdo tam byl poslední vzhůru ale zato měl nejrychleji zbořenej stan !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo...dejte sem někdo nějakou fotos s lidma kde jsou všichni a popis kdo je kdo:-)))já už se v tom nevyznám.-)))Hrábě:ty jsi ten s tou krásnou žlotou RSkou oktáfkou???RS mk I???Káťa je kterej???

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty jsi nějakej náročnej.. já jsem před chvílí přiletěl na Ukrajinu a dojel do kanclu a už se po mě chce video... večer na tom máknu a uvidíme

Jo, a žená má si stěžovala, že si se k ní až moc tulil. :aggressive: Hlavně teda po půlnoci - to už šel Bobik spát, nebo co...? No moc nadšená z toho prostě nebyla lol Já ti tam snad příště někoho přivezu. Káťa se hlásí... ;)

omlouvám se, ale vůbec nevím o koho jde! :plol

ps. se moc omlouvám, příště už raději nebudu pít! ;) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo...dejte sem někdo nějakou fotos s lidma kde jsou všichni a popis kdo je kdo:-)))já už se v tom nevyznám.-)))Hrábě:ty jsi ten s tou krásnou žlotou RSkou oktáfkou???RS mk I???Káťa je kterej???

jo, to je hrabě... Káťa je ta černovláska, co tam byla sama samotinká, tak korzovala mezi výčepem a JouJouem. JouJou je jeden z těch, co hráli fotbal, jinak má modrou s nálepkou slovfest.(něco). další otázky? :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvám se, ale vůbec nevím o koho jde! :plol

ps. se moc omlouvám, příště už raději nebudu pít! ;) díky

hihi, čekal jsem to. já jsem ten, co vezl vlajku - Jirka (tys mě pak tituloval jakok George). a žena je jedna z těch dvou sester v našich klubových tričkách, ale to si asi stejně nepamatuješ, tak to snad ani nemá smysl zmiňovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě musím jednou poděkovat a udělat malou reklamu všem mým dvorním dodavatelům na srazu :

Dakie & EDT - za uspořádání té "královské hostiny" s doprovodným programem

AdamCZ - zatím nebyl čas ale určitě bude vzpírat

Superfatty - svítí jako ve dne

Vorlajz - NANO PAD - drží opravdu všechno (až na polovičku - ta se nedala (škoda))

Taky nesmím opomenout i na doprovodná vozidla co řídili Pentadius FI RS, Skaja OII RS, CooCo69 OII RScombi a Ol@f OII.

Holt převelikou chybu udělaly a škodu mají Ti, kteří se nezúčastnily a nedorazily !!!

Editováno: , autor: Hrábě Fernétti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta stejná to určitě nebude... může to být zaolžené na stejné technologii, ale Best Nano za 160,- a na pumpě určitě ne! :) jo a nesázím se, nejsem cikán! ;)

a už bych toho nechal... ;)

ps. ještě bych snad dodal, že si to tu naobjednalo hafo lidí a nakonec jsem prodal ty podložky pouze 3 a jedna se mi ztratila...

Editováno: , autor: vorlajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě musím jednou poděkovat a udělat malou reklamu všem mým dvorním dodavatelům na srazu :

Dakie & EDT - za uspořádání té "královské hostiny" s doprovodným programem

AdamCZ - zatím nebyl čas ale určitě bude vzpírat

Superfatty - svítí jako ve dne

Vorlajz - NANO PAD - drží opravdu všechno (až na polovičku - ta se nedala (škoda))

Taky nesmím opomenout i na doprovodná vozidla co řídili Pentadius FI RS, Skaja OII RS, CooCo69 OII RScombi a Ol@f OII.

Holt převelikou chybu udělaly a škodu mají Ti, kteří se nezúčastnily a nedorazily !!!

myslim, že na seznamu chybí Dasty, který hlídal syna :smich: :smich: :smich: :smich: možná se teda hlídali navzájem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj no máte pravdu chlapi, první čtyř promilovou hranici prolomila Káťa a pak až vy dva lol Ono už jak jsme tam dojeli, tak si nás ta holčina všechny skenovala a vyhlížela si svoji první oběť :D

Jinak ta podložka od Vorlajze super, cestou zpět celejch těch 160km držela na palubce dva mobily a hlavní je, že nepustila :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...