Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Rapid je jen "zliftbackovanej" spodek Roomstera se stylingem nový oktávky. Až vyjede "na veřejnost" někdy koncem příštího roku Room II (výroba od 2014), bude mít skoro stejnej čenich jako Rapid, jen počkej... Pokud příští auto má být "posunem výš", tak v mým případě už jedině přímo koktu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavé, zajímavé...

Zaskočily mě jen 4 věci:

1) Píší, jak auto vypadá zcela jinak, než v maskovaném stavu.. Myslím, že přehled o podobě OIII mám relativně slušný (ačkoli jsem ji neviděl) a už jen z maskovaných aut je jasně patrné, jak bude vypadat - nutno uznat, že s xenony vypadá opravdu dobře, dle mého se však, beru-li v potaz viditelné maskované tvary, v reálu nijak zvlášť neliší..

2) OII bude mít do 110kW (čili s 99% motorů) jen torzní tyč?! Kam to spěje.....

3) Jsem opravdu překvapen (a to jsem netušil ani já), že bude mít OIII relativně moderní systémy a zvlášť mě překvapila schopnost čtení dopravních značek..

4) Spekulovalo se, že auto bude dlouhé jako Passat a překvapilo mě, že tomu tak de facto opravdu bude. Proto věřím, že bude auto dostatečně velké, neboť prodloužili-li mj. rozvor o cca. 10cm a kufr se zvětšil jen nepatrně (5l), těžit z toho bude zřejmě posádka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela su zvědav, jak se Škoda postaví ke vztahu OIII a SII. Za sebe čekám ceny OII zhruba na úrovni současné Edition CZ při mírně bohatší výbavě. Pokud bude Octavia 1.2TSI/77kW v prostřední výbavě za nějakých 400k, tak je k Superbu 1.4TSI/92kW za 545k dost daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně aspoň trochu vidno interiér - pěkný.. Jaký imbecil však opět navrhl zavazadelník bez bočních kapes tak, jak to má OII (a zřejmě i OI), to by mě opravdu zajímalo - kufr je tak naprosto stupidně nevyužitelný :kol-44:

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavé, zajímavé...

Zaskočily mě jen 4 věci:

1) Píší, jak auto vypadá zcela jinak, než v maskovaném stavu.. Myslím, že přehled o podobě OIII mám relativně slušný (ačkoli jsem ji neviděl) a už jen z maskovaných aut je jasně patrné, jak bude vypadat - nutno uznat, že s xenony vypadá opravdu dobře, dle mého se však, beru-li v potaz viditelné maskované tvary, v reálu nijak zvlášť neliší..

2) OII bude mít do 110kW (čili s 99% motorů) jen torzní tyč?! Kam to spěje.....

3) Jsem opravdu překvapen (a to jsem netušil ani já), že bude mít OIII relativně moderní systémy a zvlášť mě překvapila schopnost čtení dopravních značek..

4) Spekulovalo se, že auto bude dlouhé jako Passat a překvapilo mě, že tomu tak de facto opravdu bude. Proto věřím, že bude auto dostatečně velké, neboť prodloužili-li mj. rozvor o cca. 10cm a kufr se zvětšil jen nepatrně (5l), těžit z toho bude zřejmě posádka..

ad 2: tuhle změnu na autě opravdu nepoznáš. Stejně to má i Golf VII, či Seat. A pro běžný provoz je i jednoduchá náprava dostatečná a do krizový situace, kdy poznáš Multilink, se nedostaneš. Mám odzkoušený obě verze jak na OIII, tak na G7 a to i za hranicema běžného ježdění. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinky.cz:

Ke cti Škody budiž řečeno, že novinářům nikdo nebral telefony či fotoaparáty, protože všichni byli natolik disciplinovaní, že odhalená octavia mohla zůstat na nádvoří bývalého kláštera celou noc.

Auto.cz:

Po odebrání fotoaparátů a mobilních telefonů jsme ale během akce vůz viděli i bez maskování...

Hmm..? :kol-34:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asymetrické řešení výplně dveří u řidiče mi přišlo u OII více praktické oproti symetrickým výplním z OIII, ale zase to vypadalo trochu zvláštně. Tohle je více alá VW, ale do interiéru to sedí.

Editováno: , autor: NNN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si říkám, jestli je potřeba jezdit za každého počasí - nebo tedy ať si jezdí, ale sundají to maskování, protože to opravdu svítí hrozně málo, nebýt mlhovky, která svítila tak na úrovni normálního světla, tak by nebyla vidět vůbec.

Přední mlhovky svítily také tak na 50 %, ale tak to je jejich věc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...