Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Mladej má recht, topaz brown vypadá bomba...mooc líbí, ale ta race blue s těma black kolama...tak to je teda taky bomba jak pes a to jsem race blue nikdy moc nemusel :)

Jo a dneska na D11 jsem míjel O3 Combi v černé barvě, předek měla ještě maskovaný, zadek myslím taky, ale LED světla na prdeli mooc pěkný ty linky a měla řízení napravo (GB). hoj, ale jinak jsem z ní až tak odvázanej nebyl...asi tím maskováním :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne tam dali nejakou normalni cervenou metalizu, ktera je cervena nejen nazvem. Btw. vi nekdo, zda budou fleetove barvy?

Z infolinky mám potvrzené,že Zvláštní lakování bude. :kol-47:

mike_k:Přes dotykové rádio nebo navigaci.

Editováno: , autor: Dix1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omicron: zamávání nohou raději nechtěj. Dobře se s tím vyrážej zuby kol4 A hlavně u Octavie by to ani nedávalo smysl z důvodu velikosti zadních dveří. To maximálně na kombíku, ale i tam to s největší pravděpodobností nebude. To je systém, který opravdu patří do třídy Passatů, Superbů a jim podobných "velkých manažerských" aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omicron: zamávání nohou raději nechtěj. Dobře se s tím vyrážej zuby kol4 A hlavně u Octavie by to ani nedávalo smysl z důvodu velikosti zadních dveří. To maximálně na kombíku, ale i tam to s největší pravděpodobností nebude. To je systém, který opravdu patří do třídy Passatů, Superbů a jim podobných "velkých manažerských" aut

Nemyslim, u liftbacku (nic jiného jsem na mysli nemel) to nemá duvod vyrazet zuby, několikrát jsem to u Pasika zkousel, nevim jak jsi na to prisel. U O3 není moznost, aby se me viko 5.dveri jakkoliv dotklo...

A ze by to do O3 nepatrilo? Nevidim v tom nejak extra prémiovou vybavu, je to ryze prakticka pomucka, daleko méně premiovejsi nez nektere pseudoasistanty, které do O3 pujdou objednat... Presne jak napsal vyse kolega "mike_k", v jinych vozech pozicovanych nize se objevuji daleko premiovejsi věci, nez je otevreni kufru na senzor pohybu nohy...

Ale chápu, ze marketing koncernu to asi nedovoli...

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No popravde oboji docela nic moc. Od TDI bych ani nic ultra necekal ale ta 1.8TSI od 160ti nahoru leze sakra pomalu na to jaky to ma mit vykon. Ale mozna je to jen tim, ze na to clovek kouka na obrazovce a nesedi v tom. A oboji dela sileny kraval.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0-140 14s ... 160 20s pro TSi

0-140 20s ... 160 25s pro TDi

jen hrubej odečet z budíku ..... nato jakej je tlak na C02 = prodlužování kvaltů si myslim, že to pojede slušně. Tady je to samej závodník a pak všichni jezdí na ECO :D .... kolik lidí jezdí přes 160 .... ani v německu takovejch lidí moc není všichni šetří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta 1,8TSI nejede vůbec špatně, no faktem je, že především nad 180km/h je již velmi líná. Na druhou stranu se jedná jen o 1800ccm3 a proto není divu.

Ten "dvoulitr" jede, vyjma 6-ky, kterou jsem neměl (a tedy s poměrně značným rozdílem od 180km/h nahoru) zhruba tak, jako "má" bývalá chipnutá 1,9TDI v OII. Z praxe vím, že se jedná o lehký nadprůměr, dle mého takové optimum (samo, výkon navíc nikdy nevadí).

Jsem zvědav hlavně na hlučnost, neboť OII byla v této třídě již pomalu nejhlučnější a dle videí mi přijde, že randálu ta auta dělají hodně. Ale těžko takto soudit. Spíše mě překvapuje, jak hodně jsou slyšet ta turba.

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...