Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Bola tu reč o komfortných funkciách.Na mňa sa zrejme hodí "starého psa novým kúskom nenaučíš".

Signalizáciu zaradeného prevod.stupňa som mal aj v oct.II face, to mi nevadilo,vadilo mi navádzanie na preradenie,kedy bolo podľa mňa nesprávne a je to tak aj pri 1,6Tdi-cr III.

Dažďový senzor tiež nerobí presne tak,ako by som to robil ja,zatiaľ mám len 3500 km,ale rozmýšľam,že ho deaktivujem.

Štart stop som zatiaľ nenašiel nikoho na deaktiváciu,tak sa učím po každom štarte ručne deaktivovať (taxi).

Naopak som veľmi spokojný so svetlami v polohe AUTO.

Tiež sa mi páči,že pridali na počítači okrem dlhodobo a od štartu aj tretiu pamäť od načerpania.

Veľmi som spokojný so spotrebou.Dnes ukazuje za posledných 3400km 4,9l a to robím cca 70% km v meste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu testu. Měli by ty recenze psát přesněji. Když někdo přijde rovnou k takový recenzi může mít pocit že každej liftback vzadu duní. Mohu s klidným svědomím říct ,že to není pravda. 1.8 tsi v zadu opravdu neduní.

Jinak ta cena toho kombíku je přímo neodolatelná :kol-48: chápu ,že je to kombi s 2.0 tdi a DSG ,ale stejně je to celkem masírka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu testu. Měli by ty recenze psát přesněji. Když někdo přijde rovnou k takový recenzi může mít pocit že každej liftback vzadu duní. Mohu s klidným svědomím říct ,že to není pravda. 1.8 tsi v zadu opravdu neduní.

Jenže zapomínáš,že ty v 1.8 TSI máš vzadu úplně jinou nápravu. Takže kdo kecá? Já jel v 1.6 TDI CR liftbacku a "dunělo" to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk   > No o to mi přece jde. Podle mě právě "kecá" ta recenze. Protože když napíše  "narozdíl od liftbacku kterej duní"  tak musí napsat právě tu důležitou větičku  "kromě 1.8 tsi" (která má víceprvek)  aby to bylo objektivní nee. ??

Takhle to vypadá že duní každej liftback což není pravda.

Pokud tam vyzdvihuje přednosti kombíka a dělá z něj div ne sportovní záležitost tak by se taky měl zmínit o přednostech liftbacku (jiná motorizace - jiná náprava) skóre se tím částečně vyrovnává.

Já si asi přectavuju poctivou novinařinu trochu jinak a ne to tam střílet pro masy aby se to dobře četlo.

Editováno: , autor: memory2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk   > No o to mi přece jde. Podle mě právě "kecá" ta recenze. Protože když napíše  "narozdíl od liftbacku kterej duní"  tak musí napsat právě tu důležitou větičku  "kromě 1.8 tsi" (která má víceprvek)  aby to bylo objektivní nee. ??

Takhle to vypadá že duní každej liftback což není pravda.

Pokud tam vyzdvihuje přednosti kombíka a dělá z něj div ne sportovní záležitost tak by se taky měl zmínit o přednostech liftbacku (jiná motorizace - jiná náprava) skóre se tím částečně vyrovnává.

Já si asi přectavuju poctivou novinařinu trochu jinak a ne to tam střílet pro masy aby se to dobře četlo.

No dobře,v tomto máš asi pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...