Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

prostě mě taky doporučuje maxidot ve městě dát čtyřku na 50km/h, ale budu tam mít nějakých 1300 otáček a ty zvuky nejsou moc příjemný, natož když dám za 3 tak to mám kolem 2k otáček a je to daleko snesitelnější...

dsg ti tam narve určitě 4....

prostě oboje motorizace mají své velké výhody ale i nevýhody...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš se divím ,že uvolnily modrou race pro všechny modely. Jedině ,že by měli nějakou jinou barvu v rukávu vyhrazenou pro RS.

OII modrá race = RS ,každej to hned věděl i na kilometr se to dalo poznat. Dnes ? Modrá race =  klidně 1.2tsi

 

ne že by mi to teda až tak vadilo  :kol-147:

Editováno: , autor: memory2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako nového majitele RS by mě asi trochu trápilo ,že nejsem trochu víc odlišený. Pokud nepočítám motor (kterej není vidět)

tak kola si tam můžu dát taky , snížit podvozek taky není problém v konfigurátoru. No moc se toho na venek lišit nebude od jiných OIII pokud nevyjedou s novou barvou pro RS..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja si myslim ze to je zase dobre, ze neni moc specificka barva ;) ....... nevim treba nejaka bude ;) ...... nebude to tak napadny ...... ale berte to z pohledu toho, ze je zase to ze se kazdej bude muset na to auto prijit podivat jestli je to opravdu RS a nebo RS look ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, ale ty zrcatka nejsou plastovy, ale lakovany do cerna. A cerna sedi ke vsem barvam. Pochybuji, ze by bylo na vyber.

Jinak auto pekny, drsny vyraz, konecne to RS vypada, jako ze to ma neco vic pod kapotou.

RS paket si muzes dat i na obyc O3, stejne jako se to dela dnes. A specialni barva? K cemu, nikdo z toho na vetvi nebude, kdyz pozna, ze mas trochu vykonejsi Skodovku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako nového majitele RS by mě asi trochu trápilo ,že nejsem trochu víc odlišený. Pokud nepočítám motor (kterej není vidět)

tak kola si tam můžu dát taky , snížit podvozek taky není problém v konfigurátoru. No moc se toho na venek lišit nebude od jiných OIII pokud nevyjedou s novou barvou pro RS..

 

RS obecne neni zrovna idealni model k odliseni se, kdyz si emblemy RS a narazniky dava na auto kazdy druhy jouda s nejslabsi 1.2kou. Ostatne staci se podivat treba do sekce Vase Octavie II. :)

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mike,máš pravdu. Vždyť RS je jen jedna z variant (i když pěkná) masové tuctovky. To jen někteří jedinci z ní dělají něco,co není. A na to se chytají ti zoufalci s emblémem RS na 1.2. Na odlišení se od davu jsou jiná auta. Ta ovšem jsou mimo dosah asi nás všech tady na foru. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvazuju na OIII pridat komplet koncovy ladeny vyfuk. Melo by to zlepsit chrakter zvuku ale i snizit spotrebu. Navic se mi nelibi, ze jsou standardni vyfuky schovany.

Ma s tim nekdo vetsi zkusenosti? Vyplati se to?

Musi se menit i palivova mapa, popr. dalsi zasahy do motoru nebo cokoliv jinyho?

Jinak, jedna se o OIII 1.4 TSI..

 

 

Mam jen zkusenosti s vymenou vyfuku na motorkach a tam by se melo pri otevrenym vyfuku menit i vzduchovy sani a palivova mapa. Jak je to u auta, zatim moc netusim a necham si poradit.

Editováno: , autor: Lucasse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...