Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Tenhle nevim, moc se mi k OIII nehodi :-( jinak laityng je velmi dobry, ale nektere druhy jsou hodne, no dunive, mevim jak to lip popsat :-D mel jsem na puntu gt tenhle http://www.laityng.cz/cz/produkty/vyfuky/univerzalni-sportovni-vyfuky/dvojite-rovne/rov2n.html byl super, jen ve strednich otackach dost dunel, po 3000 vice uz to slo :-)

Editováno: , autor: LiborTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě asi jeblo ,kdyby mi brzdily výrobu kvůli chromopaketu. Já už jsem šel zoufale pokukovat po DSG když nebyla k dispozici manuální převodovka k 1.8 tsi a mě odložily výrobu. Jestli tohle někdo ustojí a bude čekat na chromopaket s celým autem má můj obdiv.

Ale jinak musím za sebe napsat ,že to s tím vypadá opravdu lépe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusí tě třeba trápit i když to budeš mít. Já jsem se stím skamarádil a snažím se z toho alspoň něco vytěžit ,když už to tam je. A pokud se kolona drncá po 2 metrech prostě zmáčkeš čudl a je klid. Za příplatek bych to určitě nevzal ,ale pokud mi to narvali do auta "násilím" našel jsem si k tomu celkem kladnou cestu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle nevim, moc se mi k OIII nehodi :-( jinak laityng je velmi dobry, ale nektere druhy jsou hodne, no dunive, mevim jak to lip popsat :-D mel jsem na puntu gt tenhle http://www.laityng.cz/cz/produkty/vyfuky/univerzalni-sportovni-vyfuky/dvojite-rovne/rov2n.html byl super, jen ve strednich otackach dost dunel, po 3000 vice uz to slo :-)

Jsou ty vyfuky od Laityng az tak hlasite? Uprimne, rad bych zlepsil zvuk seriove OIII, ale zase mi nejde o to, aby to rvalo. Na to jsou motorky. :))

Abych to prirovnal, tak zvukove treba k RSu apod, tzn sportovnejsi zvuk, ale zase ne urvany. Abych z toho s rodinkou nezesilel treba na ceste k mori :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se nepletu, tak nedelaji vyfuk na zakazku ?

 

ze jim reknes rozmery a jakej chces aby byl projev zvuku a oni neco udelaji ne ? ;) 

 

ale jak rikam nejsem si jistej a nevim jestli je to opravdu layting ;)

 

zkusil bych se jich zeptat ;) terba ti poradi jakej vybrat, kterej nedela takovej bordel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...