Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Paci sa mi ten zvuk v 0:15, skoro ako R32 :D

asi nezeptali, ani mě se nezeptali na publikaci mé fotomontáže ;)

Nechali tam však vodoznak a nevadí mi to, publikoval jsem to veřejně tak co :)

mne zatial najviac "kradli" tuto viziu ORS spred asi 4 rokov...nikdy sa ma nikto nepytal, a dokonca bolo par pokusov zamazat vodoznaky...

skoda-octavia-rs-facelift2.jpg

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem rozpoutat debatu o autorských právech. :) Já s nimi navíc pracuji, ale tady mi šlo spíš o ukázání, jak se informace odsud hezky šíří. :)

Na Autoforu jsou navíc zrovna celkem alergičtí na to, když se v televizi ukáží videa od nich, tak jsem právě čekal, že se zeptají autora, jestli souhlasí s šířením. Navíc pokud by teoreticky hrozilo, že může mít za vynesení toho materiálu nějaký problém, ale to by to sem asi nedával...

No nic, vraťme se k tématu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrcátka jsou klasický z dílen VW s designem Jetty/Golfu VI apod. Zrcátka u Volkswagenu se teď budou směřovat do stylu Golfu 7, tak se musejí stávající formy využít v dalších koncernových vozech. Ale výhled z nich je perfektní ;) A k celkovému designu OIII se, dle mého názoru, hodí.

Ale jsem zvědavej, kdy se objeví první fotky interiéru a kdy se začne tisk zabývat novými vychytávkami právě tam... Příp. tou velkorysostí nabízeného prostoru uvnitř a kufrem :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...