Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Však Tě taky nikdo nenutí to kupovat. A je taky vidět jak se dá na autech ušetřit brát je odsud a zároveň co dovedou "odepsat" za pár  týdnů. Mít na ni, tak si už hopnu do Superba. I když mít ze svého "na cokoli" tak to raději protočím na zajištění se na důchod než to doslova projet v hromadě šrotu co za 10 let stojí ani ne třetinu a to už je pane ranec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, nevi nekdo za kolik se da koupit u dealera Skody predni a zadni zasterky na OIII? Zrejme budou mit v salonu vyssi cenu nez na eshopu Skody, ale zase nechci platit zbytecne postovny pomalu ve vysi zasterek.

 

pokud nemáš u prodejce individ. slevu na mat. a příslušenství, tak by ceny měly být stejné jako jsou na e-shopu.... nicméně pokud si z e-shopu necháš něco doručit k prodejci tak dopravu neplatíš = osobní odběr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no on chce prodejce i poštovné, které mu ŠA účtuje (85,- Kč) - netuším kolik chce Abrex za poštovné... nicméně díky dobrým vztahům s prodejcem jsme se domluvili, že bude něco objednávat z jejich e-shopu jinému zákazníkovi a že to přidá k té objednávce a poštovné tedy zaplatil někdo, kdo nemá tak dobré vztahy jako já :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes se mi podařilo vyfotit tu růžovou O III o které se tu už psalo, resp je to bílá s růžovým perleťovým efektem, Mary Kay - slečna řidička se na mě pěkně usmívala když viděla že jsem ji fotil auto, asi jsem nebyl první :-)

 

popravdě nejen slečna řidička, ale auto velmi pěkné a hlavně efektní + vzadu a na dveřích stříbrné 3D popisy Mary Kay - bohužel fotka to nedovede tolik zobrazit....

 

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...