Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

@brc.majk

nějak mi utekl smysl tvé poznámky. Ale kupuju auta 4x4 a od pohotovostní hmotnosti 2,2 tuny výše a s velkým motorem. Nic jinýho nepřichází z pragmatických důvodů v úvahu.

tak to asi nebudeš na správným vláknu, ve správným tématu a obávám se, že ani na správným fóru správný značky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

sorry ale 5 cm je málo? proč tedy prodlužují o stejnou délku pro Číňany Yetiho (52 mm)? a proč se svého času prodlužovala O I pro vládu "jen" o 80 mm? když je to podle tebe nic? ono se to nezdá ale v konfortu je to sakra dost....

 

tak si kup G7 (pokud na něj vůbec máš) a už tady nepruď....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zapoměl jsem dodat combi a variant..protože oIII je lift a G7 hatch...nebo to nevíš?? jak je psáno v Auto.cz  Golf je tradičně silný ve využití vnitřního prostoru..což jiným značkám chybí..a pramálo proto vadí menší rozvor.. :kol-47:

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo neví jsi ty, milý zlatý....

 

zajímavé je taky Octavia užitečná hmotnost: 625 kg a Golf jen 487 kg

 

přitom pohotovostní hmotnost O III je 1 158 kg a Golfu 1293 kg

 

a nevymlouvej se na combi/variant!

 

edit: Pawouk mě předběhl, plný souhlas Pawouku...

 

jj Octa Combi 590 litrů - ale to jsme zase u restrikcí.... nicméně kolik se prodává (prodávalo) VW Golf Variant v porovnání s Octavií Combi - odpovím nula nula nic! a proč - asi tam nějaký důvod bude....

 

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...