Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Nové prvky výbavy pro Octavii III

Aktivní kapota pro ochranu chodců

Elektricky ovládaná panoramatická střecha

Bi-xenonové světlomety s LED pro denní svícení

Zadní světla s LED

Ochrana proti natankování nesprávného paliva

Phone box (zesilovač GSM signálu)

Barevný displej Maxi DOT

Kessy (bezklíčové otevření/zavření dveří + startování)

Kolenní airbag řidiče, boční airbagy vzadu

Dotykové displeje (velkost obrazovky 5,8“ až 8“)

Adaptivní tempomat

Parkovací asistent

Asistent dálkových světel (samočinně mění potkávací/dálková světla)

Detekce únavy řidiče

Lane Assistant (udržování v jízdním pruhu)

Rozpoznávání dopravních značek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. upozornění na mrtvý úhel nebude?

Jinak jsem ale příjemně překvapen, Škodovka (VW) udělala větší krok, než jsem čekal a výbavu dostane na dnešní dobu plně dostatečnou - velikostí, snad designem a detaily (nejen) v interiéru a těmito systémy se snad opravdu stane plnohodnotným zástupcem střední třídy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To má jenom nová A3.Golf 7 také ne.Ještě kromě hlídání mrtvého úhlu,zda bude zpětná kamera a elektromechanická parkovací brzda do vyšších výbav,protože s automatem je tato brzda ideální.

Z konfigurátoru:

Nový vůz Octavia v karosářské verzi liftback (včetně variant RS, GreenLine a akčních modelů Edition CZ) již nelze objednat. Využijte prosím nabídku skladových vozů.

Jsou už informace,kdy půjde OIII zadávat do výroby ?

Editováno: , autor: Dix1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem velmi mile překvapen zadními světly - od Škodovky jsem to dlouho nečekal, až teprve nedávno jsem si všiml, že budou vypadat takto.. Dále jsem mile překvapen (ačkoli o tom vím již nějakou dobu) černou grafikou předních světel, stejně jako změněným C-sloupkem (jehož podoba je též známa již dlouho) a chrom lištou pod okny, což jsem ostatně pochválil už před dlouhou dobou..

Dle očekávání se mi však vůbec nelíbí ani tvar, ani velikost a ani umístění zadních odrazek ("kočičích očí") - přijdou mi tam jako pěst na oko.. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jo.. Dobrý postřeh :kol-47:

Já jsem byl vždycky více na combíky, ale nutno uznat, že už chápu reakce lidí, kteří viděli combi na meetingu cca. před půl rokem a byli z něj naprosto nadšení.. Liftback nevypadá špatně, ale už jen ta viditelná kombinace "combi-zadku" a světel je super! Combík asi bude opravdu stát za to.. A nutno uznat, že zase po mnoha nepovedených zadních částech různých modelů (Superb (liftback), Yeti, Citigo..), bude zadní část opravdu povedená u obou variant :kol-47:

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...