Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Pokud tomu rozumím dobře, budeš mít buď obyčejné halogeny, nebo xenon (bixenon), nebo xenon s LED denním svícením?

Čili v případě H7 se opět vracíme zpět do doby ledové a čočka opět mizí? :kol-44:

Neberu-li v potaz to, že se za zadní LED musí zjevně připlácet (budou asi spolu s xenony?), přičemž mnohá i o třídy menší auta je mají v základu, jedná se rozhodně o krok kupředu.. Nutno uznat, že mě doplňky jako zadní LED světla (ač za ten příplatek), přední světla v částečně černém designu, možnost volby bixenonů a LED denní svícení příjemně překvapily :kol-47:

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mě v interiéru zklamalo, že budíky nejsou v tubusech, těší mě však, že jsou orámovány chromem a ne laciným stříbrným rámečkem, jako dosud.. Jak je patrné, chrom orámování bude i kolem vnitřních ofuků (což se ale dalo předpokládat) a četné množství dílů se rovněž dočká podobných rámečků, zvláště ta leskle černá na volantu mě příjemně překvapila :kol-47:

Zklamáním (což je vina spíše VW, nikoli Škodovky) je opětovně špatné umístění navigace, která se bude krást o sto šest a zároveň poloha není ideální ani na ovládání, ani na sledování mapy..

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. a odděleně to budou mít všechny verze, nebo jen navigace s 8" obrazovkou? Trošku tedy nechápu, proč umístili obrazovku opět na tak blbé místo, když ji mohli hodit nahoru. Maxi-DOT sice údaje z navi (a možná i z rádia?) zobrazuje, ovšem kdyby šlo jen o něj, nemusela by tam být obrazovka vůbec, že.. Proto (alespoň dle mého) by bylo lepší tu obrazovku šoupnout nahoru :kol-32:

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi moc nechce věřit, že by OIII měla v základu lepší autorádio jak G7.

Každý model dostane dotykový displej, zjistil What Car. Oproti golfu, který má v základním provedení černobílý dotykový displej a barevný mají až vyšší verze, dostane octavia vždy barevný

Zdroj: http://auto.idnes.cz/test-nova-skoda-octavia-iii-ddh-/auto_testy.aspx?c=A121031_115035_auto_testy_fdv

Editováno: , autor: Dix1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speciálně Vám jsme věnovali první odstavec v článku k fotce kombíku, která se tu také objevila :-)

http://www.autoforum...-bez-maskovani/

Nedostatek vlastní fantazie není nutné označovat za naše halucinace ani vypouštění, jak to bylo... ano, píčovin :-)Jsme jediný český webový automagazín, který je dlouhodobě citovaný významnými zahraničními weby, z toho pramení i jistá sledovanost zahraničními čtenáři a jejich zpětná interakce. Mohu získat i přesnější data, ale ono se stačí rozhlédnout po světě, cituje nás opravdu kde kdo a nejčastěji právě v souvislosti s různými špionážními materiály a úniky. Tak se nedivte, že se na nás pak různí autoři obracejí s jejich nabídkou, někdy zdarma, někdy za peníze. Ví, že takové věci publikujeme, šíříme, že si taková publikace zase získá světovou pozornost.

To neberte jako nějaké chlubení, jen se tomu snažím dodat trochu lidský rozměr. I za těmi monitory u nás sedí lidé, kteří sledují vás, ne jen naopak :-)

Tak ten pan "Roberto" pisal na svojom fore, ze vam fotky nikdy neposielal! Vraj ste ich len zobrali z jeho fora a napisali do svojho clanku: "Gracias por las fotos, Roberto!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...