Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

keramika paradyz uz se sem dovazi nakej ten rok :-) aspon za to nedas majlant jako za ty sracky ze spanelska apod :-)

a to já si zase raději připlatím za jistotu. Jinak mi taky jeden dobrej člověk ukázal rozdíl, a tak jsem viděl, jak lupla nějaká prapodivná značka a pořádná kachlička při tom samém nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ted jsme dostavěli, vždycky jsem se bránil tomu, aby v octě se vozil st. materiál ale někdy to jinak nešlo, trpěl jsem, ale jinak se nedalo

kámoš staví, měnil práci a než se dočkal nové OII, tak jezdil 4 měsíce s fungl novým Roomem co jim pronajímala nějaká firma. A vůbec se s tím nesral a vozil v tom na stavbu stavební materiál. Jak ho vracel, tak to auto po 4 měsících co bylo v provozu vypadalo uvnitř hodně vybydleně. OII už má rok a taky už ji slušně vevnitř vybydlel stavbou, a to se snaží ji moc nekurvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to já si zase raději připlatím za jistotu. Jinak mi taky jeden dobrej člověk ukázal rozdíl, a tak jsem viděl, jak lupla nějaká prapodivná značka a pořádná kachlička při tom samém nic.

a co je jistota?

pruser je z venku sem vetsinou tahaj buhvijakou jakost a jeste za to das raketu

pak kdyz si ji premeris tak vubec nesedi rozmerovy sarze a to nemluvim o krivosti

proste zlaty OHB nebo Rako a nazdar :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...