Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Sezóna sušení prádla venku pomale končí ale tento sušák mět na autě - no nevím ?!? :kuk:

post-16545-1226429814_thumb.jpg

Tady je zcela jednoznačně vidět, že tomu hovno rozumíš. Nejedná se o sušák, ale US army tady již testují ten nový radar co má být v Brdech. Ale všem říkají, že to je pokus jak tunningově zamaskovat anténu na příjem digitálu do auta ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Soptík: přesně tak..

něco z mobilu, sorry za kvalitu..

Corvettky od nás z Děčína a ta tuzing Octa je z dnešní Prahy.. škoda, že neni větší fotka.. ten tuzer měl udělaný výfuky z boku.. lol

Robe, nemas tu Octu ve vetsim? Pac byvala Gazova octa skoncila silenym zprznenim, pak to ten debil prodal a dalsi majitel ji totalne doprznil, ale to uz to melo laufy z boku. Ale vypadalo to uplne jinak, tak jestli to neni jinej exot, tady to neni poznat :)

2Kemar: ty blaho, to auto muselo provest neco strasnyho, ale fakt STRASNYHO, chudera :(

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robe, nemas tu Octu ve vetsim? Pac byvala Gazova octa skoncila silenym zprznenim, pak to ten debil prodal a dalsi majitel ji totalne doprznil, ale to uz to melo laufy z boku. Ale vypadalo to uplne jinak, tak jestli to neni jinej exot, tady to neni poznat :)

krysa: se omlouvám ale jak sem to přiblížil tak telefon to asi nějak zmenšil nebo co.. :aggressive: původně jsem stál za nim ale to jsem se bál aby nevyběhl co ho fotim.. :help: přeci jen nejsem žádnej bitkař lol a hlavně sem pospíchal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krysa: se omlouvám ale jak sem to přiblížil tak telefon to asi nějak zmenšil nebo co.. :aggressive: původně jsem stál za nim ale to jsem se bál aby nevyběhl co ho fotim.. :help: přeci jen nejsem žádnej bitkař lol a hlavně sem pospíchal..

V poho, zadnej problem -_- Ale jak je videt i na fotkach od kemara, zacina to byt trend, takze to asi byvala Gazova krasavice nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukrutnej masakr !!! Hned bych ho bral ;)

No slušně jsem si zaslintal, uplná funglovka ještě na převozních číslech, vzadu dětská sedačka na místě spolujezdce kabelka od Gucciho - vyloženě někdo z nižších společenských vrstev lol

Foceno je to mobilem takže není to až zas tak viditelný, barva měla perleťový nádech, levostranné řízení, jinak v plný palbě , mám pocit že repro bylo od Bose jinými slovy plná palba, brzdy netřeba moc rozepisovat Brembo 4 nebo 6 písty vepředu,prostě kam oko pohlédlo tam kus velmi dokonalé technologie, to je tak asi vše co jsem stihl pobrat při letmém průchodu okolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...