Přejít na obsah

Parkuji jako prase


zabiak

Doporučené příspěvky

Jo, je to na pěst, ale on se k ničemu neměl a já se obával mu ji natáhnout jako první, když tam bylo všude plno lidí, to by se ještě otočilo proti mně. A hajzl se vyprovokovat nedal. Čekal jsem, že tím jak se k němu přiblížim k jeho ksichtu na 5cm a trošku ho podráždím kecama, že se chytne. Ale nechytnul se...

Jen mi opravdu hlava nebere, co za individua existujou. By mně nenapadlo někomu, kdo evidentně zacouvává na flek mu tam najet a zabrat 2 místa. A ještě drze řekne, že to udělal schválně, jen tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jej u Globusu v Pce? Si tak jakože najedu k místu, abych do něj mohl zacouvat, hodim blinkr, koukám do zrcátek, začínám couvat a nějakej magor mi tam vlítne na prase, že pomalu nestačí zabrzdit na místo a já se zrovna díval do jinýho zrcátka abych neodřel auto kolem kterýho jsem najížděl ... najel jsem mu do auta z boku, by se krve ve mě nedořezal, zabít ho málo a ještě na mě kam čumíš??? :help::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem byl kousek od toho, abych jednoho dementa inzultoval. Ve mně se tak vařila krev, že jsem viděl rudě a fest to ve mně cukalo mu natáhnout. Nakonec zvítězil rozum, nechtěl jsem u Globusu, kde bylo plno lidí a byl jsem tam se ženou a děckama dělat rozruch. Co se stalo. Žena řídila, byly 2 volná míste vedle sebe. Protože se jí blbě zajíždí popředu, najela si, že to zaparkuje pozpátku a když couvala, tak jí tam najel frajírek, a to ještě přesně doprostřed. Hned jsem vyskočil z auta a šel si pro něj. Pustil jsem se do něj. A ono z něj vypadlo, že to udělal schválně. Stáli jsme tam proti sobě, ve finále už asi 5cm z očí do očí, měl jsem co dělat, abych se udržel. Musím říct, že jsem se ho snažil i masívně provokovat, abych nebyl první, kdo tu ránu dá, ale nedal se vyprovokovat. Přecijen tam bylo moc lidí a to by určitě přijeli policajti a nechtěl jsem bejt ten, kdo začal a nít opletačky. Byl to fakt pěknej dement, ještě se tomu tlemil, že to udělal naschvál. Žena mezitím zaparkovala o 10m vedle.

Takže takoví dobytci s náma žijí, podle toho pak všechno vypadá. Vypatlanec, kterej nebere absolutně žádné ohledy, já, já, já, já a zase já....

Nicméně jsem si řekl, že na něj zavolám měšťáky, aby ho sejmuli za tohle parkování, ale jak viděl, že koukám na značku, tak jakmile jsme zašli za roh, tak přeparkoval. Asi věděl, co jsem chtěl udělat.

A tohle všechno sledovala jeho slepice, která byla úplně stejná žumpa a jejich děcko se tomuto chování chování učilo, vyroste z něj stejnej grázl jako jsou rodiče.

Doufám, že tenhle póvl není členem OC nebo fora, byla to bílá Octavia SPZ 2E8 92 93

Je mi z takového chování na blití, neúcta, netolerantnost, sobectví,... to je týpek, kterej když uvidí někde nehodu, tak nejen, že nepomůže, ale ještě bych ho tipoval, že je schopnej ty raněné okrást a odjet bez pomoci.

uU TAK to borec musi mit dost silnej pajsl.... podle prvnich par vet me napdalo ze to bude nejakej 20letej capecek a on nejakej starsi borec s deckem a zenou...pfff... dost drsny jako.a jeste rekne ze to udelal naschval... asi by jsem to nevydsrzel s moji povahou... nasralo by me ze moje pritelkyne se snazi parkovat a nejaka kunda ji tam vjede.jako dost masaker ti reknu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle jsem zaky nedávno zažil, parkuju před Tescem, najedu do řady, najdu místo pustím blinkr a čekám, protože jsem viděl že přijíždí nějaká felicie, chtěl jsem jo nechat projet, ale ten blbec si normálně zaparkoval, všiml si mě až když jsem zatroubil, už jsem najižděl k němu že si s ním popovídam o těchto stránkách (parkuji jako prase) ale máma mi řekla ať se na takovýho debila vykašlu. No konec jak vycházel ven z obchodu tak hrdinně popisoval asi jeho otci jak perfektně zaparkoval.

Nějak mě to na českých cestách přestáva bavit, člověk chce být slušný, ale takhle se mu to vrací :feve:

Editováno: , autor: Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kazdopadne chlapi taky jsem se snazil driv tyhle "lidi" skolit, ale akorat si v horsim pripade muzete sami uskodit ... takze je proste nechat byt a jim se to driv nebo pozdeji stejne vrati a to i s urokama ;)

Hlavne budte stale slusni a ohleduplni k ostatnim, protoze pokud si reknete stare BLBE prislovi "Kdyz on muze tak proc ja taky ne !!!" a na silnicich to bude vypadat jeste hur nez-li ted.

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
Tak dneska jsem byl kousek od toho, abych jednoho dementa inzultoval. Ve mně se tak vařila krev, že jsem viděl rudě a fest to ve mně cukalo mu natáhnout. Nakonec zvítězil rozum, nechtěl jsem u Globusu, kde bylo plno lidí a byl jsem tam se ženou a děckama dělat rozruch. Co se stalo. Žena řídila, byly 2 volná míste vedle sebe. Protože se jí blbě zajíždí popředu, najela si, že to zaparkuje pozpátku a když couvala, tak jí tam najel frajírek, a to ještě přesně doprostřed. Hned jsem vyskočil z auta a šel si pro něj. Pustil jsem se do něj. A ono z něj vypadlo, že to udělal schválně. Stáli jsme tam proti sobě, ve finále už asi 5cm z očí do očí, měl jsem co dělat, abych se udržel. Musím říct, že jsem se ho snažil i masívně provokovat, abych nebyl první, kdo tu ránu dá, ale nedal se vyprovokovat. Přecijen tam bylo moc lidí a to by určitě přijeli policajti a nechtěl jsem bejt ten, kdo začal a nít opletačky. Byl to fakt pěknej dement, ještě se tomu tlemil, že to udělal naschvál. Žena mezitím zaparkovala o 10m vedle.

Takže takoví dobytci s náma žijí, podle toho pak všechno vypadá. Vypatlanec, kterej nebere absolutně žádné ohledy, já, já, já, já a zase já....

Nicméně jsem si řekl, že na něj zavolám měšťáky, aby ho sejmuli za tohle parkování, ale jak viděl, že koukám na značku, tak jakmile jsme zašli za roh, tak přeparkoval. Asi věděl, co jsem chtěl udělat.

A tohle všechno sledovala jeho slepice, která byla úplně stejná žumpa a jejich děcko se tomuto chování chování učilo, vyroste z něj stejnej grázl jako jsou rodiče.

Doufám, že tenhle póvl není členem OC nebo fora, byla to bílá Octavia SPZ 2E8 92 93

Je mi z takového chování na blití, neúcta, netolerantnost, sobectví,... to je týpek, kterej když uvidí někde nehodu, tak nejen, že nepomůže, ale ještě bych ho tipoval, že je schopnej ty raněné okrást a odjet bez pomoci.

Pockat az zajde do obchodu a strcit klacicek,zapalecku do ventilecku a je po prdeli.... Frajer nakoupi a bude menit kolo..... Tak na ne na zmrdy!!! Navic to nezabere moc casu strcis a jdes a nehrozi ze by te nekdo videl jak se vometas okolo auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Jinak parkovani u baraku jsem si vyresil..... lolpost-18950-1274015525,8889_thumb.jpg Omluva za kvalitu... 1000kc spravni poplatek a 880kc mesicne. Manzelka dela v hospode a nocni navraty se stresem kam zaparkuje odpadly... Melo se stavet vetsi parkoviste,ale dokturci si prosadili pristaveni dalsiho kridla takze od rana je parkoviste plne aut pacientu,doktori maji sice vzadu ve dvore parkoviste jako krava,ale POUZE PRO ZAMESTNANCE!!!!!!!! A Vy co tady bydlite si vyserte voko!!!!!

Editováno: , autor: Jay Kay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Jsem obyč. člověk šetřící na auto dost dlouho.

...

Loni jsem si koupil F1 v kombíku r.v.2001, zatím spokojenost (liju pouze benzin a měnim olej). Fabule je prostě v cajku.

...

Taky jsem řešil jak zaparkovat před Kauflandem a Penny co "nejlíp" tzn. co nejdál (bez okolních aut) radši ujít pár kroků a být bez nervů, ale i tak se našlo pár blbů a zaparkovalo hned vedle.

...

Rána přišla tuhĺe zimu, žena mi uklidila sních z auta (hodná to žena), ale koštětem na podlahu a to koště mělo vystouplí vrut na spojení s násadou. Čuměl jsem jak ....

...

Dnes poškrábaná haupna a střecha super stylem, přední okno naštěstí ušetřila.

...

Tak a teď parkujeme u vchodu a lidi najednou vedle tak často neparkujou(jestli to není tím, že to radši moc nemejeme).

...

Tak asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja teda nevim, ale taky se mi obcas stane ze takhle parkuji - je to proto ze vnoci je malo mista a bliz k chodniku stoji dve auta, stoupnes si doprostred aby mohli vyjet a kdyz druhy den jedes pozdeji, zustanes tam takhle blbe... :(koukam si asi moc neparkoval na preplnenych sidlistich, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...