Přejít na obsah

Orig. RS kola Spider 17"


Rafek88

Doporučené příspěvky

rom: no mě je to úplně jasný lollol vím že díky podpisu tady nejsem moc oblíbený lol a navíc tuzingářský kola namůžu ani vidět lol

Já jen k tvému podpisu... v dobrém!

Nechtěl jsem stříbrnou tuctovku jako mají ostatní, ale když se kolem sebe podíváš tak nic hezčího (pro mne) než díly RS prostě na Octávku neseženeš. Stále jsem tvrdil, že z toho nechci mít rádoby RS a nakonec to tak dopadlo... Chtěl jsem třeba Evo3 WRC nárazník, ale když jsem viděl jak tam pasuje... a jiné věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vitap: nojo,neříkám že je to ošklivý,taky byli doby kdy bych si to tam i dal a líbí se mi to,ale odrazuje mě od toho fakt,že to má asi milión lidí..

a nejvíc mě dostane,když si dá někdo třeba na tmavě zelenou sériovku přední rs nárazník..

a zase na druhou stranu,lidí,kteří do dotáhnou do kompletu je taky po málu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílé spidery ale jen na bílé auto ;) Jednoduché a elegantní, jediný šrám na kráse je ten - že je má téměř každý :) ale to bychom mohli říct, že Octu má taky téměř každý - prostě tuctovka :D

Nejvíce se mi líbily 18" MG Speedline jako tu měl luke.bean - bral bych je hned!

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEBRAT!!! TO MÁ KAŽDÝ BLBEC.

Ty kola se mi taky nelíbí. Jedině Spidery nebo Speedline jsou super. Prostě co je original, to většinou vychází taky jako ta nejlepší varianta. Nepochybuju o tom, že na těch kombinacích pracujou designéři, kteří tomu rozumí rozhodně víc než my, když dělají vylepšení RSek... Jsem proti SKORO všemu tuzingu, ty auta to jenom kazí :(

A souhlasím s luke.bean, spíš každej blbec dělá ze svýho slabýho dízláka RS a pak machruje :-D

pořiď si opravdové RS a nemel hlouposti o kolech:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...