Přejít na obsah

Decentní tuning


Luky15

Doporučené příspěvky

to lizatko jsem cel taky, ale zatim jsem to neresil, byly na radu LED

jinak viz tady http://tuningweb.cz/index.php?page=detail&...3129〈=0

a jeste se to resilo o par temat dolu http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=43624

jinak ty linky tam jsou uz pozmenovane tak se nediv ze tam je fabie atd

Editováno: , autor: Laras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Nevíte náhodou kde se dá sehnat takové křídlo viz obr. a spodní spoiler viz.obr.? :help:

Ahoj, tak jsem se nestačil divil a zezačátku jsem myslel, že tu visí "mé" auto ještě u původního majitele. Pro ukázku přikládám fotky mého superba, které jsem koupil v Německu a posuďte sami:)

post-27546-1229356640_thumb.jpg

post-27546-1229356658_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....no můj názor je asi takový,vypadá pěkně a dá se říci decentně i když já nejsem přítelem SUPa tunit,nějak mi to prostě k tomu to vozu této kategorie nejde,patrně bych našel dest jiných modelů,daleko vhodnějších,ale každého co jeho jest...

btw. Petříku,neplet si pojmy s dojmy.......tuzing vypadá opravdu jinak.občas přemášlej co chceš tátovi do auta nacpat..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zastávám názor, že každý strůjce svého auta:) A právě díky tomu, že superb není klasické "tuningové" auto jsem byl mile překvapen, jak hodně se dá odlišit od sériovky, ale komfort zůstane zachován a naopak jeho rysy ještě mnohem víc vyniknou. Ještě vyměnit zrcátka a nechat ochipovat:) Asi to není na diskusi do tohoto tématu, ale chtěl bych se zeptat, zda někdo nemáte ochipovaného superba a vaše zkušenosti. Díky moc O.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to pěkný, mě se to moc líbí. Prosím tě to přední lízátko je od jaké firmy nebo kde se dá koupit? Jinak já mám čip a jsem 100% spokojenej, auto jede o hodně líp, ty koně navíc a hlavně krouťák je tam znát. Takže já bez čipu ani ránu. A i spotřeba u normální jízdě se mi snížila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...