Přejít na obsah

Odhlučnění Škoda Octavia Vibraflexem


Mil4n

Doporučené příspěvky

nasiel som na nete

DYNAMAT EXTREME:

Thickness:

0.067" (1.7mm)

Mass:

0.45lb./ft2 (2.20kg/m2)

Acoustic Loss Factor @ Temperature (Using ASTM method E756@ 200 Hz):

0.081 @ +14F (-10C)

0.240 @ +32F (+0C)

0.257 @ +50F (+10C)

0.417 @ +68F (+20C)

0.259 @ +86F (+30C)

0.194 @ +104F (+40C)

0.140 @ +122F (+50C)

0.094 @ +140F (+60C)

Temperature Range (Optimal performance):

14°F to+140°F (-10°C to +60°C)

Temperature Range (Resistance):

-65°F to +300°F (-54°C to +149°C )

takze je jednoznacne o doost lahsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to kompromis, das sice 30kg navic ale zvukovy zazitek to jiste vyvazi..... :) tu vahu resis kvuli spotrebe asi co :)

na TDi-cku? ... prosim ta :D

No koli spotrebe neviem, neviem... Auto ma 1200kg a tych 30kg tam moc nespravi. :kuk:

aj pri tych 120kw citim ci som sam v aute alebo vlacim so sebou 100kiloveho kamosa,

radsej priplatim na dynamat a bude to len +10kg...

Editováno: , autor: mcsolle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se do toho taky pustil. Zatim jen přední dveře a výsledek je rozhodně znát :) Spotřeboval sem na oboje dveře 2m2 vibraflexu 25. Nic sem nedemontoval, akorát tapec a ten molitan nebo co to bylo pod nim. Práce mi trvala tak 5-5 až 6 hodin na dveře. Nejhorší je všechno důkladně odmastit a pak už to jde skoro samo... A zavzpomínal sem si na dětství, pracuje se s tim jak s modelýnou, super matroš :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se do toho taky pustil. Zatim jen přední dveře a výsledek je rozhodně znát :) Spotřeboval sem na oboje dveře 2m2 vibraflexu 25. Nic sem nedemontoval, akorát tapec a ten molitan nebo co to bylo pod nim. Práce mi trvala tak 5-5 až 6 hodin na dveře. Nejhorší je všechno důkladně odmastit a pak už to jde skoro samo... A zavzpomínal sem si na dětství, pracuje se s tim jak s modelýnou, super matroš :palec2:

takze to ide aj bez demontaze stahovacky? este som ju nedemontoval a bojim sa aby som to poskladal tak ako to ma byt. vibraflex a repro uz je doma este cakam na MDF podlozky a trosku krajsie pocasie lebo momentalne je u nas zima jak v ruskom filme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty díry sem přelepil nějakou pevnější páskou, aby to bylo trošku zpevněné... Chce to si s tím trošku pohrát, to pak vidíš jakej kabýlek kde vede, kde je jakej záhyb i šroubek :palec2: S použitím horkovzdušné pistole nebo fénu je to fakt jak modelýna... Akorát sem to debil udělal před foliema, takže mě to čeká znova, páč nějak budu muset vyndat okna :doh Když už sem u toho, nesundával to někdo někdy? Drží to na tom fakt solidně

Obojí :)

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...