Přejít na obsah

Chomutovsko


Miloš

Doporučené příspěvky

Voda jako voda.. :) Thanks za blikace :) Very much :) :) Ale zapomnel jsem ti vzit .. krmeni pro ptacky.. myslim ze se stavim nekde v Žaku.. pro proso.. A asi si vemu pak velkou krabici na ty veci co mam u tebe :) Za chvili z tech kramu slozis novou fabku :) Souhlas pocasi bylo na prd.. ale ja na nechrankach stejne byl a stejne griloval takze to bylo ok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na vedoucího to není ale jako kolotočaře ho berem ,ne dobry poradím ti až tu bude kolotoč očesej jim maringotky

:smich: to mě.... rada nad zlato :D

souhlas s Michalem a Markem, vykašli se na to, fakt je to tak na starýho cikánskýho kadeta, nebo sierru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kazdej ujizdi na necem jine disko koule co se tocej horizontalne to by byl mazec.. Me se to libi.. Na ty blikatka jsem trochu jetej.. Vid Alzbetko si videl to platicko par diodek.. jak malo staci k lidske radosti.. :D nO jinak dekuji za Vase vetsinou souhlasne nazory a dekuji za podporu :D

Ps. Ja mel kadetta!!!A byl to typ D masakr auto a to byla pojizdna diskoteka.. A kolotoc.. podsvicenej zadni plato cele blikalo hezky do rytmu hudby.. interier podsvicenej stoposkop v interieru a jine Kolotc ptakoviny..

Aspon me vecer neprehlednete . Mel jsem zajem o americke alu kola

ale byli by asi drazsi nez fabie... a pak jesty tyto ty jsou specialne pro me ale taky asik nedustupna cen kategorie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...