Přejít na obsah

Chomutovsko


Miloš

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Romariooo se vratil z cesty a hned cele forum zase ozilo :palec2: Hned se vsechny vlakna probudily z tydeniho spanku... ;) Zdravim Romana... :kol-14:

Tak co Chomutovaci udelame nejaky poradny sraz? Jak jste na tom casove? Ze by jsme domluvili nejake figle a strategii u nas na Chomutovsku, aby jsme pozdeji na celorepublikovem srazu SKODOVAUK zase perlili...? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj darebáci :) pro nějakej ten srazík bych byl, jen teď to zas budu mít těžší s časem sladká dovolenka končí :aggressive:

Radku jak je na tom fáro, už to máš komplet OK? já se konečně odhodlal zmáknout ty tapece a zadek už je fertig - tak ještě jednou dík za kooooženku :palec2:

hele četo, jak to vidíte s podzimním skodahome?...stropíme tam opět "bordel"? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:aggressive: Zdar Škodováci chtělo by se to už konečně domluvit na nějakém tom srazíku co vy na to.Chápu že teť budou dovolené tak že nebude moc asi času,ale i tak by to chtělo aby se něco podniklo.Jinak 1.8.09 je IV.sraz ETD a škodahome v Doubí u Turnova.Byl jsem tam na III. srazu a nemělo to chybu.Co vy na to???Skuz te o tom přemýšlet,mohly bychom jet všichni na jednou.http://www.srazekturnov.wgz.cz/ po přemyšlej te o tom kurňa.Jinak přeji pěkné léto a levný benzín i když to moc s tou cenou nevypadá,vždyť tak je to každé léto.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No karlos, já ti děkuju za propagaci našeho srazu, jsem rád, že se ti líbil. -_- A předesílám, že pokud se podaří záměr zrealizovat malé překvapení, tak se máte na co těšit. Každopádně jste všichni srdečně zváni.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...