Přejít na obsah

Chomutovsko


Miloš

Doporučené příspěvky

Me dekovat nemusis :D

kdybych to vedel driv, tak by byl asi dalsi sraz kam bych se jel podivat, a zase dalka....

Kua ja si pripadam jak v tom vtipu o kralickovi, kterej bydlel za sedmero horama, sedmero lesama, sedmero rekama a vsude to mel zkurvene daleko...

Cues jsem rad ze jsem poznal new lidi z fora. Jen by me zajimalo kde jsou ty angel eyes v tom bazaru za 2 tacy ja to heldla a nic nenasel chtelo by to vice casu a pres den .. Aby bylo vice casu na foto na pokec.. a treba i na rady. :) AMBRI LADIS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cues jsem rad ze jsem poznal new lidi z fora. Jen by me zajimalo kde jsou ty angel eyes v tom bazaru za 2 tacy ja to heldla a nic nenasel chtelo by to vice casu a pres den .. Aby bylo vice casu na foto na pokec.. a treba i na rady. :) AMBRI LADIS

kDYZ TO NEKDO NAJDE NA TOM BAZACI POSLETE MI SZ. .)A JESTE DETAIL POTREOVAL BYCH PORADIT KDO KTEREJ NICK MEL TU FABKU S TIM OSVICENYM MOTOREM A ZLUTYM TAPECIRUNGEM AT S EMI OZVE SZ DEKUJI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me dekovat nemusis :D

kdybych to vedel driv, tak by byl asi dalsi sraz kam bych se jel podivat, a zase dalka....

Kua ja si pripadam jak v tom vtipu o kralickovi, kterej bydlel za sedmero horama, sedmero lesama, sedmero rekama a vsude to mel zkurvene daleko...

JJ to je problém.

Znám.

Taky mi to přišlo (až do včera), že to mám za sedmero horama.

Do Ústí není daleko, ale doma je doma.

Ty jsi ale z Ústí, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...