Přejít na obsah

Chomutovsko


Miloš

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Svatky byly perfektni, 14 dni jsem byl doma a PERFEKTNE jsem si odpocinul od prace... :kol-14:

Poprve jsme slavily svatky jako RODINA UPLNA a 10mesicni dceri se vse libilo. Uz se tesim na pristi rok, to uz mala bude vice vnimat a chapat vanocni svatky. ;) Skoda jen ze pri tech mrazech venku neni na Chomutovsku snih :mellow:

Editováno: , autor: sejvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Chomutov...město ve kterém jsem studoval a za holkama pálil....a s jednou i pět let chodil....Srázek už asi nestihnu, ale další akce bych se rád zůčastnil...a možná přijedem dva a budem mít dvě Octávky...(foto) Jsem z Ostrova...takže vzdálenost není problém...jezdil jsem do školy i na kole, ale to jsem byl mladej a svižnej... :-)

Jinak samo všem vše nej v Novým roce...

post-87-1231529265_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srazy ze střední jsme dělali "U pavouka", ale tam se blbě parkuje....Ještě mě napad třetí mlýn....nebo druhej...nebo jak se to jmenovalo...

jedine druhej treti uz neexistuje privatizoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...