Přejít na obsah

Chomutovsko


Miloš

Doporučené příspěvky

Tak tady je foto a parkovací senzor by trubku, která kouká 50cm asi nezaznamenal no nevím stejně jsem chtěl jiný světla,ale ten nárazník mě se...... byl přesně měsíc na autě no moc se neohřál ale já ho spravím

Tohle senzory v pohode zaznamenaji, driv se me stalo neco podobneho, prehledl sem lampu, ale couval sem pomalu a bylo z toho jel lehke tuknuti, z ty fotky to vypada jak z ca50kmh ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra...sem si to tu přečet v neděli...14:38....jináč jsme mohli bejt tří :D Neva, srazíme se jindy...jinak Horní Hrad...to je do Ostrova co by šutrem mrsknul a dobrej tip na vejlet...ačkoli v tý zatáčce měl před 14 dnama nehodu kamarád...a doost tragickou...zatím jsem tam ani nejel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vždycky těžký..dohodnout se na termínu...onehdá jsem pro Fabia club organizoval exkurzi do škodovky...když jsem nechal lidi navrhnout termín, měl jsem tolik termínů, kolik bylo zájemců :D Tak jsem dal pevnej termín a kdo chtěl jet, musel se přizpůsobit a zaplatit zálohu. A pak to najednou šlo... :laugh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Chlopi?

Jsem taky Chomutovák a nějaký ten srazík by to chtělo.Je mi celkem jedno jestli to bude v Kadani nebo v Chomutově.Chtělo by se to setkat na nějakém větším parkovišti u marketu a tam se rozhodnout co dál.Na náměstí ať v Chomutově či v Kadani je stále plno a ještě se tam musí platit poplatek za parkovné.Chce se to nějak domluvit moc času nezbývá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...