Přejít na obsah

EDT


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

Janina: tak ti jsi drsnější než já na tu naší čubi, ja ji pouze vyhrožuju že bude spát na zahradě a že ji tam udělám kotec a už nikdy nepozná teplo pelechu

Mole: jestli je 68 rekord EDT tak to jsem docela za vodou. kolem těch 110-140 házim

Takže Vorlajz: bereš mě zpět do týmu??? lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove jestli u toho chlastate jen z pulky jak to tu popisujete tak se nedivim ze prehodit 70 je problem. Jelikoz skodahome vypada ze moc velkej zajem nebude volal jsem par kamaradum ze bysme si udelali po case panskou jizdu tentokrate v Turnove, uz mi chybi je posledni clen teamu a Brno alcoholics jsou na ceste. Je tam nekde pobliz nejaka disca kde byl se dal stropit bordel ?

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Olzavináčf: to si piš, že je. říká se ji Škorpion. pak tam býval ještě Magic, ve kterým jsem pracoval, ale nevím, jestli už to nekrachlo. Těšíme se na váš tým!

To bumbrlik: dobře, dobře. a jak tobě kolego? pokud nekámošíš s těmahle pánama, s kým vlastně? já jen že se blíží i silvestr lol

P.S. Chlastáme na 112% :p

Editováno: , autor: mole.first
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove jestli u toho chlastate jen z pulky jak to tu popisujete tak se nedivim ze prehodit 70 je problem. Jelikoz skodahome vypada ze moc velkej zajem nebude volal jsem par kamaradum ze bysme si udelali po case panskou jizdu tentokrate v Turnove, uz mi chybi je posledni clen teamu a Brno alcoholics jsou na ceste. Je tam nekde pobliz nejaka disca kde byl se dal stropit bordel ?

neboj nějakej podnik se tu vždycky najde kde se budeme moc dorazit a ten nonstop jak psal dakie neni špatnej...a má velké plus mám to deset metru domu... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...