Přejít na obsah

EDT


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

Art Car Design: - Taky už jsem párkrát brzdil i očima ale jak jednou vyskočí o chvílu později tak to bude to stejný.

foromen: - Ještě týden může klidně pršet ale na příští weekend by mohl vylest oskar !!!

mole.first: - Ta vymoženost jako kolony a zácpy se už dostali i k nám na venkov do Brna !!! A tam to - když mlčím tak to jde a je klid ale jinak nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máro, vím že máš jiný starosti, ale co bude s těma Sevenama zejtra? je to tak nějak pro všechny: zítra, tj. v sobotu 18.10. je v Libošovicích (9km od Vyskře směrem Sobotka) rocková zábava, kde hraje skupina Seven! zatím jedu já a Péťa, možná Lucky, můj bratr s přítulí.. myslím že by se mohl objevit i Šíma, páč ten je na tyhle zábavky ujetej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hergot chlapi, to ty zábavky nemůžete plánovat líp? Tak koukejte vyrazit i za mě a nepruďte. V Libošovicích jsem ještě nebyl, tam budete za přespolňáky, tak bacha.. :) No, ale když sebou budete mít Šímu, tak je to v suchu. :D

Bumbrlik: nabízím ti místo ochranky v bance. Pracovní výstroj: maskáčové kalhoty, černé triko, černá mikina, pistole a místo čepice silonka přes hlavu. A místo "Vítám vás v naší bance" se říká "Naval prachy, krávo". Prej dobře platěj... lol

Foromen: tak to jsou už jen detaily, to je fakt. Počkej, až za tebou příjde, že máte malej byt a hodilo by se přikoupit byt vedle :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no srna ne svině, ale byla to pěkná svině ta srna :smich:

gulášek nebude páč zdrhla, a nechala mi na zimu jenom zmršenej nárazník :feve: takže mam po svým krásným ani ne pul roku starým laku :aggressive:

Hmm tak to na....

Mi jí vzali v létě, nárazník týden na autě, ale nic se mu sestalo, jen vykopla mřížku u mlhovky, ta šla nasadit a nesvítí nám mlhovka, i když není prasklý sklo nic...Ale srnka mrtvá :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máro, vím že máš jiný starosti, ale co bude s těma Sevenama zejtra? je to tak nějak pro všechny: zítra, tj. v sobotu 18.10. je v Libošovicích (9km od Vyskře směrem Sobotka) rocková zábava, kde hraje skupina Seven! zatím jedu já a Péťa, možná Lucky, můj bratr s přítulí.. myslím že by se mohl objevit i Šíma, páč ten je na tyhle zábavky ujetej :D

Tak já ti píšu sms a odpovědi se nedočkám, to je pak těžký někam dorazit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ToSinius: Ne ne, náš pes je gurmán a chlastá bílý Chardonnay :) Na druhou stranu ho chlastá ke granulím, místo k bílýmu masu... Střelba už naštěstí nepokračovala a jsem tomu věru rád. Opět spím jako malý dítě. (Ale zjistil jsem, že jsem náměsíčnej - dneska jsem přenesl ve spánku notebook z jedný místnosti do druhý a vůbec nevím proč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já ti píšu sms a odpovědi se nedočkám, to je pak těžký někam dorazit ;)

to je těžký, když se ozveš až v 8 a já u sebe měl druhej tel.. :feve: ale to nic, nejseš sám komu sem neodepsal, ale ty moje druhý číslo máš ne? ;)

mole: pařba byla super, mám kontakt na skupinu, můžem uspořádat zábavku :) hrajou fakt skvěle!!! a těch lidí co tam bylo! já tam byl s celou rodinkou, pak Lucky a přijel i najmis :palec2: škoda že s Markem sme se nedomluvili dřív :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...