Přejít na obsah

EDT


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

Pst... dokud jsem v ČR, tak mám na net jen velmi omezený čas propůjčený tequii... :D

Takže jen ve zkratce. Schůze byla perfektní, konečně jsme tam i něco vyřešili, bowling už mám trochu rozmazanej a konec šel už mimo mě.. :) To byl zase restart... :D

Jinak vítám nové členy Janinu, Vaška a Dustyho, tak se koukejte ukázat ;)

A vám všem moc děkuju za perfektní účast, chyběl jen TDI a Laczo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mole, můžu teda naplánovat ten bowling turnaj na 15.11.? je to sobota! potřebuju zavolat do BB aby měli volno a zajistit nějaký účastníky :D ještě sem to nikde nevyvěšoval.. jakej byl let? ;) a jak sis vůbec užil neděli? byla na tebe ženuška hodná? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím z východu.

bowling na toho 15.11. připrav, nemůžu zaručit stoprocentní účast, ale na 85% tam budu a narůstá to.. :)

V neděli jsem měl jen zákázanej internet, ale jinak jsem byl úplně v pohodě. Pět piv a tři whisky ještě snesu. :p Naopak jsem byl vzhůru už v osm, zatímco ženuška by si chrupkala až do večera, kdybych ji v devět nevzbudil.

Fajn akce, těším se na další. A teď mě omluvte, jdu na oběd... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...