Přejít na obsah

EDT


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

Sinius: Oky, kdo chce kam pomozme mu tam,.. mi tě s Najmisem zkazíme, nezapomeň si vzít litrovou flašku Finlandie a karton Redbullů ;) já k tomu vezmu flašku Absintha a taky pár kousků redbullu kol11 aspon to nebudem muset míchat se slivkou ako posledně lol

Jinak ti mužu garantovat že těch 300m do rána neujdeš ani kdybys sebevíc chtěl :kol-45:

Editováno: , autor: Art Car Design
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jen tak dotaz mimo misu koukal jsem na www EDT A v sekci jak se stat clenem nic neni prijde mi to jako death web?Mrtva webovka. Prislo mi to jako dobrej napada ale Every day tuning se asi muze prejmenovat Every Day Nothing EDN. Skoda dobrej napad mrtvy www nebo jsem v omylu a jsou jine www ktere fachaj .. ale takhle tam nic neni a docela me to zklamalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na kterých stránkách si byl? je pravda, že náš administrátor je časově zaneprázdněnej a nestíhá.. slíbil že po Novým roce na tom zapracuje, viď Máro ;) a dobrej nápad to rozhodně je :) jinak info o členství se dozvíš na emailu, na webu jsou kompletní stanovy :) dále odkaz na EDT News, kde se dozvíš další důležitý info ;)

Editováno: , autor: Dakie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakie: snažim se na tom máknout, něco už mam, ale zatim žádná sláva.

Sinius: no nééé tady je někdo zdravě nedočkavej kol101 ale aby si pak nelitoval kol6 jinak myslim že jestli to vyjde tak 31. by se to dalo zmáknout ne? kol118

jinak ještě k ty online schůzi,... všichni ste brzdy, já už tam čekal minulou neděli v 8, než mi doteklo že to je až tuhle :kol-128:

Editováno: , autor: Art Car Design
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapi, Info k objednávce.

Dodělají i věci pro Siniuse a Bumbrlíka, ale bohužel celá objednávka bude asi až po Novém roce, tak bych to přivezl na schůzi 10.1. 2009. Doufám, že to nevadí. :) .

Druhá věc, na Silvestra jsem nahranej. Mám ranní jak 31 tak 1. a to značí, že se bohužel nedostavím :aggressive: .

Jen doufám, že klapne ta schůze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakie: děkuju za pohárek a diplom, teď když jsem zaplatil, tak jsem konečně plnohodnotným sympatizujícím členem

:)

All: tu diskuzi, která tady byla jsem četl a musím říct, že mě to docela zaskočilo. Jsem sice mezi Vámi jen kraťounkou dobu, ale myslel jsem si že jste celkově parta, která drží pohromadě a upřímně řečeno i to byl jeden z důvodů proč jsem chtěl vstoupit mezi Vás... kdybyb měl někdo z Vás chuť, tak mi tu celou situaci můžete popsat, třeba do SZ...a nebo si o tom mám myslet jen svoje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...