Přejít na obsah

EDT


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

Tak u nás jsme to pojali opravdu jako svátky klidu a pohody. Žádnej stres a honění. Dárečky jsme si nadělili během roku :) ( přestavba bytu, nová kuchyň, úpravy červenýho Romči), takže pod stromečkem byly jen drobnosti. Ale setkání a posezení s celou rodinou u mamky je vždy to nejlepší. ( 15 lidí je docela síla ). :);)

P.S.

Připomínám, že v posledním čísle EDT News byly přílohy k hlášení DN. Pokud je někdo nemá nebo náhodou vymazal jako já, tak jsem je dal ještě TADY.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě ke konci 1.ledna vám přeji vše nej do nového roku a to všem! ;)

Co se týká dárečků, vzhledem k blížícímu se stěhování na UA jsme letos nechtěli nic objemného, takže nám ježíšek hlavně doplnil šatník. Mimo jiné jsem dostal libový hodinky a ještě opožděně jsem si sám sobě nadělil snowboard. :)

Jinak ježíšek mi skoro počítač sebral, za poslední týden jsem tu byl asi tak 2x a docela jsem si odpočinul. Hodiny u klávesnice jsem nahradil squashem, bowlingem, bazénem a snowboardem a bylo to opravdu opravdu osvěžující, škoda že dovča není delší...

Editováno: , autor: mole.first
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jste všichni dostali do schránek novou verzi Stanov - tak na to mrkněte, ať pak nekoukáte je vyvoraný myšáci a myšině ;)

Jinak Výroční schůze se uskuteční 10.1. od 20:00 v Bajo Grillu, přičemž potom se bude už jen zapíjet.

Program bude na zpravodaji.

Editováno: , autor: mole.first
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, vím.

Účast na výročce zatím vypadá asi takhle:

Měli by dorazit:

mole.first - Dakie - Sinius - Bumbrlik - Bedlickaa - MalaPacka - Šíma - Lucky (později) - TDI

Nedorazí:

foromen - Indy - Hrabě Fernetti - Tequii - Janina - Vašek - Laczo

Neví:

Najmis - Pirát - Holub

účast teda nic moc... :(

Editováno: , autor: mole.first
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mole: já už nepiju, dám si tam jednu kofolu a konec, musim šetřit :o) S plnokrevníkama se to má tak že se mi naskytla skvělá možnost na koupi dílů na úpravu motoru a kupodivu sem sehnal i nějaký peníze. Octule by pak měla mít lehce přez 190 koní ze současnejch 110 :) Tak držte palce at to klapne :)

Editováno: , autor: Art Car Design
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych Siniuse netahal, nebo tě ta jeho beruška sežere i s chlupama :D Už se těším na svezení v Muscle Octuli ;)

Jinak na schůzi také pít nemůžu, protože musím poté dojet do Prahy pro ženušku (bude do pěti do rána v práci), po práci to s ní zase otočit na sever, tam ji vyhodit aby se vyspala a vyrazit na prkno... A protože mám v sobotu ráno v devět zkoušku, tak to vypadá, že v sobotu v sedm vstanu a spát půjdu až v neděli večer... :D

Takže shrnu-li to, nezávidím tomu, kdo musí pít za nás všechny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...