Přejít na obsah

Adapter k ovladaniu autoradia z volantu


Doporučené příspěvky

Do svojho Superba som namontoval Pioneera a chcel by som vyuzit ovladanie z multifunkcneho volantu.

Poradte > aky by bol vhodny adapter ----- ODBORNICI poradte

Vozidlo : Superb 2,5 TDI Elegance s CAN ukonceny k radiu konektormi ISO a mini ISO

Radio : Pioneer AVH/P4000DVD

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do svojho Superba som namontoval Pioneera a chcel by som vyuzit ovladanie z multifunkcneho volantu.

Poradte > aky by bol vhodny adapter ----- ODBORNICI poradte

Vozidlo : Superb 2,5 TDI Elegance s CAN ukonceny k radiu konektormi ISO a mini ISO

Radio : Pioneer AVH/P4000DVD

:help:

www.stualarm.cz tam to maji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Do svojho Superba som namontoval Pioneera a chcel by som vyuzit ovladanie z multifunkcneho volantu.

Poradte > aky by bol vhodny adapter ----- ODBORNICI poradte

Vozidlo : Superb 2,5 TDI Elegance s CAN ukonceny k radiu konektormi ISO a mini ISO c. RJ MF volantu 1J0907487 A - CAN-Busova

Radio : Pioneer AVH/P4000DVD

:help:

Mozno sa niekomu zide tento postup, ked bude nieco podobne riesit.

- adapter Connects 52svw001 s prislusnym kablom pre Pioneer

- na adapteri je vodic vyvedeny na mini ISO T20b/11 - v origo svorkovnici nie je, teda je potrebne natiahnut

kablik zo spominanej svorky pre autoradio T20b/11 k riad.jednotke multifunkcneho volantu na svorku c. 5. { podla umiestnenia je

na zelenom konektore este : na T20b/8 -- CanH-K a na T20b/9 -- CanL-K / sv.8 je vedla sv. 11}

- po montazi > nakodovat RJ volantu na 00008, teda "Radio/Tempomat bez CAN-Bus"

a veselo ovladate neoriginalne radio z MF volantu. ;)

Editováno: , autor: pietro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojím se, pokud někdo ví.. Pravděpodobně je potřeba tohle http://www.stualarm.cz/produkt/52kabso/pio...i-sony/pioneer/

a ještě ?

- ako som pisal k uvedenemu kablu, ktory si spominal potrebujes aj adapter, podla typu vozidla. Ja som k nemu pouzil Adapter 52svw001. Ma ho v ponuke "stualarm" a ini predajcovia.

Pokial budes mat nejake otazky napis SZ. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...