Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

To snad není možné, že by zvítězil zdravý rozum??

Snad...konečně

  • Autor

Tak dnes jsem slyšel v rádiu že teprve ode dneška plati ta naše "nová zimní značka".Při porušení 2000 Kč pokuta a minus jeden bod.

no konečně... :)

jj, koukám na teploměr, krásných 14,5°C, jděte mi někam se zimákama :)

Tak dnes jsem slyšel v rádiu že teprve ode dneška plati ta naše "nová zimní značka".Při porušení 2000 Kč pokuta a minus jeden bod.

Jj, už jsem tím úsekem na D1 i dnes projel :)

jj, koukám na teploměr, krásných 14,5°C, jděte mi někam se zimákama :)

Ti asi tou zimou maxidot nevypisuje některé číslice :smich:

Ne vážně, ráno když jsem jel bylo málo a dokonce jsem zažil první varování před náledím letošní zimy, ve středních Čechách!

ja som rano o 8,00 zazil 1,5 stupna a zamrznute okna na autach.

prezuval som dnes a mam pokoj , nie koli zime ale letne boli uplne do hladka a kluzalo to a bal som sa o technicak.

Taky jsem dnes přezul svou OII, v podstatě jsem jen přehodil před garáží kola připravené a vyvážené na nových discích (u starých disků na zimáky jsem měl problémy na STK bo byly ze Superba).

Ale jedna věc mě zarazila. Ty šrouby byly po 4 letech rezavé jako čert. Panáčci v pneuservisu to většinou neřeší, nenamáhají se je přimáznout, tal mně to dřív ani nenapadlo. Nakonec povolily všechny, ale šlo to dost blbě :wacko: . Asi je dobrej nápad ty šrouby občas máznout, stříknul jsem je Konkorem. Taky se může stát, že někde píchnu a budu dávat rezervu. Na jaře si už ty hochy v pneuservisu víc pohlídám.

  • Autor

Já si mysím že je nejvyšší čas přehodit letní kola za zimní.

To mischicka

Máš předělané budíky do bíla ? Kdo Ti to dělal ? Nebo si to už někde psal, jestli jo tak sorry.

Dlouho jsem to odkládal kvůli počasí, ale dnes odpoledne jsem už přezul , myslím že už je ten pravý čas

tak jsem taky na zimních, myslím, že dnes bylo takové poslední pěkné odpoledne.

já už mám přezuto 14 dnů a hned mi klesla spotřeba :D ty 205tky jsou zázrak... :kol-48:

  • Autor

A mě taky něco kleslo...ale spotřeba to neni...

to TomasM: Možná dekorodovat, mazat rozhodně ne... sice se můžeš se šroubem prát, ale nezažil jsem ani u deset-patnáct let starých aut s původními šrouby, že by za předpokladu že je jednou za půl roku vyšroubuješ (při přezouvání), že bych je nepovolil... u namazaných šroubů, jelikož nemají kontramatky ani jiné systémy proti uvolnění, hrozí reálné riziko samouvolnění...

to Mišička: Taktéž se přidávám k údivu nad krásnou bílou... máš v tom celý intr nebo jenom přístroje?

Ti asi tou zimou maxidot nevypisuje některé číslice :smich:

Ne vážně, ráno když jsem jel bylo málo a dokonce jsem zažil první varování před náledím letošní zimy, ve středních Čechách!

to byl normální teploměr voe, ne ten v autě :) jinak varování už mi párkrát taky písklo

pokud jde o tu bílou barvu, takhle to maj všechny RS ne?

myslím že RS má zelené budíky a biele ručičky....

Uvedu to napravou míru.. všechny Octavie před faceliftem mají zelené podsvícení (vč. RS) a auta s maxi-dotem mají bílé ručičky.

a auta bez maxidotu maji jake rucicky? cerne?

zelený

ano, to je pravda, když jsem měnil za maxidot, myslel jsem, že vymění jen vnitřek budíků, ale kvůli změně barvy ručiček se mění komplet všechno

  • Autor

Zpět k temátu! ;)

jj, ještě stále jsem nepřezul ;)

Host
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Podobný obsah

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.