Přejít na obsah

Zimní přezouvání 2008


Romariooo

Doporučené příspěvky

Taky jsem dnes přezul svou OII, v podstatě jsem jen přehodil před garáží kola připravené a vyvážené na nových discích (u starých disků na zimáky jsem měl problémy na STK bo byly ze Superba).

Ale jedna věc mě zarazila. Ty šrouby byly po 4 letech rezavé jako čert. Panáčci v pneuservisu to většinou neřeší, nenamáhají se je přimáznout, tal mně to dřív ani nenapadlo. Nakonec povolily všechny, ale šlo to dost blbě :wacko: . Asi je dobrej nápad ty šrouby občas máznout, stříknul jsem je Konkorem. Taky se může stát, že někde píchnu a budu dávat rezervu. Na jaře si už ty hochy v pneuservisu víc pohlídám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to TomasM: Možná dekorodovat, mazat rozhodně ne... sice se můžeš se šroubem prát, ale nezažil jsem ani u deset-patnáct let starých aut s původními šrouby, že by za předpokladu že je jednou za půl roku vyšroubuješ (při přezouvání), že bych je nepovolil... u namazaných šroubů, jelikož nemají kontramatky ani jiné systémy proti uvolnění, hrozí reálné riziko samouvolnění...

to Mišička: Taktéž se přidávám k údivu nad krásnou bílou... máš v tom celý intr nebo jenom přístroje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti asi tou zimou maxidot nevypisuje některé číslice :smich:

Ne vážně, ráno když jsem jel bylo málo a dokonce jsem zažil první varování před náledím letošní zimy, ve středních Čechách!

to byl normální teploměr voe, ne ten v autě :) jinak varování už mi párkrát taky písklo

pokud jde o tu bílou barvu, takhle to maj všechny RS ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...