Přejít na obsah

Dovoz nové Škodovky z Dánska aneb „UROB SI SÁM“


singlir01

Doporučené příspěvky

V Polsku to u mě proběhlo tak, že mně poslal originál fakturu a COC list. Já jsem si na českém finančnáku zaplatil DPH, potom jsem přihlásil auto a se značkama jsem jel pro auto do Polska. Až při přebírání jsem uhradil fakturu, tedy zaplatil cenu auta mínus již zaplacenou zálohu. Tedy auto jsem měl přihlášené, aniž bych ho měl zaplacené :-)

Jsem si tak říkal, co by asi dělal, kdybych nakonec odmítl auto zaplatit a převzít a už by přitom bylo v EU přihlášené na mě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Polsku to u mě proběhlo tak, že mně poslal originál fakturu a COC list. Já jsem si na českém finančnáku zaplatil DPH, potom jsem přihlásil auto a se značkama jsem jel pro auto do Polska. Až při přebírání jsem uhradil fakturu, tedy zaplatil cenu auta mínus již zaplacenou zálohu. Tedy auto jsem měl přihlášené, aniž bych ho měl zaplacené :-)

Jsem si tak říkal, co by asi dělal, kdybych nakonec odmítl auto zaplatit a převzít a už by přitom bylo v EU přihlášené na mě :)

To zni dost vychcandiozne lol . Ale tak snad i na to je ten Dealer nejak pripravenej. A hlavne by me vubec neprekvapilo,ze uz to nekdo na ne nekdy nekdo zkusil.

Ach jo,ja uz chci taky novy auto....Penize posrany..... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Polsko je fakt hodně zajímavý ... protože mít O2 RS face o 200 000 Kč levnější, tak do toho bych šel.

EDIT: nebyl tady včera pod příspěvkem Kochta příspěvek Vittoria? Určitě byl, ale nejspíš nebyl k tématu, tak ho někdo smazal :kol-48:

Urcite byl,protoze mi prislo upozorneni,ze tam Vittorio psal prispevek,koukam tu a nic tu nevidim lol asi zasahla vyssi moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

To Skeeve79

Ahoj, takže pro přihlášení ti stačil originál (nebo jen kopie?) polského COC tvého auta a to je všechno (mimo faktury kvůli DPH)?

On ti to Polák poslal po zaplacení zálohy nebo ti to dal když jsi tam byl prohlídnout auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...