Přejít na obsah

Krize


TomasB

Doporučené příspěvky

No v rozhodně žádným snu nežiju a jak vypadá kapitalismus za hranice vím.Co je za ekonomický princip,že čím jsem schopnější tak platím větší % daně vážně nechápu.Už tím,že mám vyšší plat automaticky platím víc pokud nedělám na fakturu. Dle mého by ideální a hlavně spravedlivý systém pro všechny byl: všichni stejné procento daně, všichni stejně procento na sociálko a všichni stejnou částku,ne procento, na zdravotní,definovat co je ve zdravotnictví standart a na ten si všichni platit stejně a kdo chce víc ať si to zaplatí. A teď do mě pánové se solidaritou,já na ní kašlu.

no ja jsem taky pro , ale tyhle clanky bych archivoval a az se dotycnemu nebo nekomu z jeho blizkych ,stane treba autohavarie ,tezka nemoc nebo skonci na voziku atd.. tak bych mu dal cist jeho prispevky :palec2:

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to ma s jeho prispevkem spolecneho ? Platil by stejne jako kazdy ostatni zdravotni, takze by mel stejnej narok na peci a osetreni jako kazdy ostatni, takze opet Ti nerozumim. Nebo myslis, ze kdyz ma napr. dvakrat vetsi prijem nez ja, tak aby dostal stejnou zdravotni peci, tak ma platit dvakrat vetsi zdravotni pojisteni ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Údajně tam občerstvení ve stáncích zajišťoval Kočka starší a přepravu pražští taxikáři, přitom slibovali místním jak si přividělají......dělají si z nás prdel

Jj tohle je pripad sam pro sebe, drobni podnikatele ostrouhali, celky kraj je finance v prdeli, navsevnost se nekonala a 2mld. zaplatime vsichni z dani.... za to aby se par zmrdu. a f. typu Siner apd. nehorazne napakovali, to zase pribude v Libeci A8 L4,2 TDi, nebo Q7 a novejh barcu za 10tky milionu... ze sampionatu se me chce :ble ...holt zkorumpovana liberecka ODSka ostatne vsichni mistni vedi vocogo... :help:

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem taky pro , ale tyhle clanky bych archivoval a az se dotycnemu nebo nekomu z jeho blizkych ,stane treba autohavarie ,tezka nemoc nebo skonci na voziku atd.. tak bych mu dal cist jeho prispevky :palec2:

klidně archívuj, proč myslíš, že si platím dobrou životku - mám úraz, trvalý následky i vážné onemocnění. A výjde mě to levněji než cpát solidárně státu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně daní souhlasím s Petr81, nač mít vetší procentuální zdanění bohatších, když už stejně platí víc.

Navíc taky kupují více věcí, tj, mají vetší spotřebu a zaplatí také mnohem více na nepřímých daních.

K otázce šampionát, sám jsem zvědavý co z toho nakonec bude.

Médiím moc nevěřím, neb všichni víme jak to s nimi je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Solidarita by měla být (čistě teoreticky), ale v tomto bordelu to je jako by jsi vrahovi dal do ruky zbraň, narkomanovi podstrkoval drogy, pedofilovi podstrkoval děcka...

Ty prachy co z nás vytahají stejně skončí bůhví kde a ne na deklarované cíle.

Takže jak jsem už použil slovo: "nasrat". Je to zas jen finta, na kterou budou někteří slepě papouškovat.

Zajímali jste se když probíhá nějaká sbírka (nadace...), kolik peněz se doopravdy dostane na ten skutečný účel?

DESETINA . Bez prdele, 90% jde na zajištění chodu okolo. No a to je podobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chytry pochopi ze kdyz mam nadbytek a neco navic me nezrujnuje tak rad prispeju na ty co to potrebuji, ja osobne si nemyslim ze treba nekdy nebudu potrebovat cizi pomoc , ale je to vas nazor a neberu vam ho

ale samozrejme jak rekl Peterer v tomhle bordelu ty prachy pujdou kdovi na co :(

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně daní souhlasím s Petr81, nač mít vetší procentuální zdanění bohatších, když už stejně platí víc.

Navíc taky kupují více věcí, tj, mají vetší spotřebu a zaplatí také mnohem více na nepřímých daních.

K otázce šampionát, sám jsem zvědavý co z toho nakonec bude.

Médiím moc nevěřím, neb všichni víme jak to s nimi je.

No sem z Libereckeho kraje a tady vedi asi vsichni jak to je ..obzvlast v LBC ..media rozkryvaji jen spicku podvodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz mam nacteno, tak to snad nebude horsi nez dneska u nas v praci, kde jsem se dozvedel platy vsech tech, kteri tam delaj nejmin a maximalne zvanej, z toho je mi na bliti kapitalne. Ale ze se chysta dalsi vlna propousteni a tak, to se jich netyka, normalka, i kdyz za to muzou, kdepak krize. A k tomu reditel, se kterym sdilime na patre jeden panskej hajzl, zamlcel zloutenku, dneska me to tak hnulo zluci, ze sem si vzal na zitra dovcu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chytry pochopi ze kdyz mam nadbytek a neco navic me nezrujnuje tak rad prispeju na ty co to potrebuji, ja osobne si nemyslim ze treba nekdy nebudu potrebovat cizi pomoc , ale je to vas nazor a neberu vam ho

ale samozrejme jak rekl Peterer v tomhle bordelu ty prachy pujdou kdovi na co :(

V tom pripade jak si sam rikal, bydlis v baraku 5+1 ... zbytecny nadbytek, prodej to a kup za to 3 byty a dva z nich pak dej tem co maj mene. Neni to krasna idea ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jastere, nemas nejaky dalsi info, treba regionalni clanky, atd? Docela me to zajima. Thx

aktuální články stačí sledovat, pokud tě zajímá jak proběhla výměna nového OV a dosazení neumannové, myslím že článků, tv reportáží, nahrávek mám poměrně dost.

Kdyžtak přes SZ, sem by se to asi nevešlo, bohužel někdy se mi zdá, že se mluví o hrozných machinacích apod. a hned se toho někdo chytí a přitom ví s prominutím jen drtek. každopádně je to problém, ale začal už před rokem a půl, kdy většina lidí moc zájmu neměla

Editováno: , autor: Tom_F
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom pripade jak si sam rikal, bydlis v baraku 5+1 ... zbytecny nadbytek, prodej to a kup za to 3 byty a dva z nich pak dej tem co maj mene. Neni to krasna idea ?

bydlim v byte , barak mam na jaro,leto,podzim , rekreace ;)

http://img227.imageshack.us/img227/7714/par1zz4.jpg

pletes si socialni citeni z charitou

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zajímavé. Nejsou peníze na zdravotnictví atd. a 6,5miliard se v tichosti hodí Lotišsku.

Mistrovství to je pecka o náklady se podelí se státem o zisk nikoliv :smich: Tomu říkám obchod.

I když zase pokud ty státní peníze šly na insfastrukturu tak to není tak špatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bydlim v byte , barak mam na jaro,leto,podzim , rekreace ;)

http://img227.imageshack.us/img227/7714/par1zz4.jpg

pletes si socialni citeni z charitou

Pouziju tva slova, kdyz reknu, ze dle tveho socialniho citeni mas zbytecnej nadbytek oproti spouste jinych lidi. Blbost vid ? Taky si myslim, ale pouzivam jen to co si tu vypustil za blaboly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...