Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

je to vtipný, Kik neměla problémy, takže jsme netušili :) a jsem na konci 3. měsíce :) Do konce to vypadá, že sme to zaseli na výročí :) Teď vymýšlíme porodnici :( Jinak já nadšenej

Tak že taky ode mě velká gratulace. Kdyby jste se rozhodli pro Apolináře, tak tam pracuje moje drahá polovička. Dalo by se s tím něco dělat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodatečně jedna vánoční z Valašska

--------------------------------------------------------------------------------

Ptá sa o Ščedrém dňu u stromečka ogárek:

Mamo, toťto fšecko ně nadělil Ježíšek ??

No baže, Ježíšek, kdo inší ??

Aha, takže vy s tatů ste sa na mňa vysrali aj letos, že....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkal jsem v baru jednu starší, ale čipernou dámu.

# # Mohlo jí být něco přes padesát, ale byla dobře udržovaná a skvěle jsme se

# # bavili. Něco jsme popili, a pak se mne zeptala:

# # "Už jsi někdy zkusil "domácí trojku"? To je sex s dcerou i matkou zároveň!"

# # "Ne", řekl jsem.

# # Zase jsme něco popili a ona pak povídá:

# # " Hele... jseš skvělej chlap, dobře se s tebou kecá.

# # A dneska bude tvůj šťastnej den.

# # Pojď ke mně, dáme si "domácí trojku".

# # Šli jsme k ní.

# # Odemkla, vešli jsme, a ona zavolala nahoru do haly:

# # "Jsi ještě vzhůru, maminko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek partičko, teda ráno mě ta zima zaskočila. Měl jsem trochu obavu o baterku v autí (je původní 7 let stará), ale motala s motorem řádně.

Byl jsem pracovně v Jablonci a Dvoře Králové a na dálnici postávalo hodně aut. I my jsme v práci měnili naftový filtry jak o život. Jeřáb ujel tak 10km nebo běžel pár minut a filtr zabetonovanej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapáci.Tak u nás neuvěřitelných 0 stupňů a svítí slunko.A dokonce hřeje.Tak ještě přidat nějakých 20 stupňů směrem nahoru a jsem spokojen.Jinak u nás taky sněžilo ale nic tragického.Tak se opatrujte.A kdo ještě nekoukal na anketu na jarní sraz tak upalujte se podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hezký večer bando,dneska bylo relativně tepleji,včera to byl hnus,bylo to vidět na pár autech nechtělo se jim startovat... :help:

ale že nám to dává letošní zima sežrat co pánové a to není zdaleka konec :feve: ...rád na ní budu vzpomínat v bazénu v létě :kol-147:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci co si o tom myslite:http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/audi/a5/7842520

Neda mi to spat ta cena je velice lakava.Ale neverim ze je konecna.Zvlaste kdyz je to v cechach uz.Vymenit tohle za supa by se mi moooc libilo.Mel jsem tu moznost se s timhle typem audi i se stejnym motorem povozit a nadseny nu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...