Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tak kluci když to tak čtu tady na fóru,tak musím zareagovat.Patřilo by to spíš do sekce srazy,ale připadá mi to že to čte jen velmi omezené množství lidí.Ikdyž tady to taky asi nebude o moc lepší.Máme necelý měsíc do srazu na Moravě a nevím co se to děje nebo jestli to je tím,že tady ti určití lidé už nechodí,ale prozatimní účast není zrovna to nač bychom mohli být hrdí.Já určitě nemíním ten sraz vzdát a ani o tom neuvažuju(jak naznačoval třeba Ríša),ale mrzí mě to.Nicméně jsem rád za ty lidi,kteří účast potvrdili.Konečně zase uvidím kamarády,které vídám málo a těším se na ně.

Zaráží mě ale proč se neozvali další jako Laam,mifii,Mafy,Phate,passport,milan007,Paolo,Luky,Seler,Petříci a další a další.

Jedná se o střed republiky a myslím si,že to zas taková dálka není.Jasně každému to vycházet nemusí,ale takové množství lidí,že by nemohlo to se mi nezdá.Nikomu nic nevyčítám,to rozhodně ne,je to každého věc,ale úplně chápu Sejdu,že už ho to nebaví někoho přemlouvat.

Jiříku vím že už tě to nudí,ale myslím,že i pro těch pár věrných Ace,Peny,Pulper,Laras.....stojí za to vidět se.

Toliko moje úvaha a pokud se to někoho dotklo osobně,tak se omlouvám.Nemyslel jsem to zle

Pěkný víkend superbáci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau kluci, tak rovnou popřeji dobrou chuť k obědu. Včera mi fórum zase stávkovalo, nechtělo se mi vůbec načítat.

Vick: to vůbec nevadí, že jsi to napsal sem. Třeba si toho všimne víc lidiček. Úplně s tebou souhlasím. Taky se na forum nedostanu tak často (ani pravidelně), tak alespoň napsat jestli pojedou nebo ne.

TomASS: no to mi povídej, včera jsem se vracel z ČB a nikde nebylo nic pod 30Kč. Leze to pěkně nahoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a aby ste nepovedali, ze som lenivy, tak jeden na slnecnu sobotu:

Zena vita manzela:

"Milane, dneska je vyroci nasi svatby, pujdeme na hezkou veceri do

restaurace."

"Nemam oblek."

"Pujcila jsem ti od souseda."

"Nemam penize."

"Nevadi, nasetrila jsem."

Tak teda jdou.

Hned jak vejdou do restaurace, vita je vrchni:"Aaaa, nazdar

Milane!"

"Ticho, jsem tu s manzelkou."

"Milane, tequilu jako vzdycky?"

"Krucinal, ticho, jsem tady s manzelkou, chapes?????"

Na podiu probiha striptyz,stripterka si uz odlozila vsechno a

vola: "Tak panove, kdo z vas je nejlepsi?" a cela restaurace odpovi:

"Milan!!!!!!!!!!"

Manzelka se zvedne a odchazi, manzel za ni, ona naskoci do

taxika,on za ni, ona zacne nadavat:"Myslela jsem si, ze jsi normalni chlap, a ty jsi takove prase!"

Taxikar se ohlidne a rika: "Teda, Milane, takhle protivnou kurvu

sis jeste nenarazil."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tento ma stale pobavi:

Říká manželka manželovi: "Ty vole, ty seš takovej debil, že kdyby se uspořádalo mistroství světa všech debilů, tak ty budeš stoprocentně druhej!!!"

"Proč druhej?", ptá se manžel.

"Protože ty seš takovej debil, že bys to ani nevyhrál!!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardo Díky za cenu. Půjdu pro origo na vrakáč. Prej to dokonce vydrží víc než druhovýroba :)

Klucí, tak je tu jaro, hurá a mě nějak zm** zase udělal díru do dveří jak si razantně otevřel dveře :(

Mno a aby se to nepletlo, tak mi maxík nehlásí nedovření pravých dveřích, alarm hlídá jenom dveře řidiče a jelikož už dřív nešla načíst vůbec konfortka tak se obávám mega průseru :(( Tuší někdo co všechno může bejt v prdeli a co za to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidí čáp v lese kontrolu z berňáku a utíká

Potká šneka a šnek se ho ptá: "čápe kam utíkáš ?"

Čáp: "Je tady berňák - to víš, já si žiju na vysoký noze, manželka si žije na vysoký noze, děti si žijou na vysoký noze, tak zdrhám..."

Šnek: "no tak to já taky padám" a mizí pryč. Potká ho medvěd a ptá se:

"Šneku, kam ten spěch ?" Šnek odpoví: "Je tady berňák a to víš, já mám barák, žena má barák, děti maj barák, tak zdrhám"

Medvěd to uslyšel, tak vzal nohy na ramena a potká krtka. Ten se ho ptá:

"Medvěde, kam utíkáš ?" A medvěd odpoví: "Je tady berňák a to víš - já mám kožich, mladá má kožich, děti maj kožich..." Krtek to slyší, letí domů, řekne to manželce a všichni pryč - prohrabou se do ZOO k paviánum a pavián se ho ptá: "Krtku, co tu děláte ?" Krtek na to: "U nás je berňák, to víš - já mám nahrabáno, manželka má nahrabáno, děti maj nahrabáno, tak mizíme pryč."

Pavián se zamyslí a říká: "Tak já ti něco povím krtku - se podívej na nás: Já mám holou prdel, manželka má holou prdel, děti maj holou prdel a všechny nás zavřeli za mříže..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný a příjemný začátek pracovního týdne kamarádi.já mám dnes poslední noční a pak volno.Jenže jak jsem tak koukal na počasí,tak se to má podělat.

Tak se opatrujte všeci.

Jo a prodám ty své bixenony kdybyste o někom věděli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký večer kluci. Dneska ráno mi konečně dorazily letní pneu tak můžu konečně přezout. Ty zimní ubejvaly před očima.

Hampejz: Tome to bude asi nejlepší. A jak to, že potřebuješ novej? Originál tlumiče i trubky vydrží hodně. Jinak k tomu problému: asi budeš mít ko spínač v zámku. Prohledej fórum, řešilo se to tu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím vás při večeru,teprve sem dorazil z práce,udělalo se pár dní hezky a je práce na stavbách až dost.jen aby to nějaký čas vydrželo.Létos to s financema na stavbách je mizerný,řekl bych,že do stavebnictví krize teprve dorazila.loni měli přidělený peníze z předešlýho roku a na tenle rok většinu projektů seškrtali.nu bude asi zas slabší rok. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím po odmlce a chvilce cestování po Slovensku...to sem fakt nečekal, že budu jezdit mezi Košicema a Bratislavou přes Budapešť :)

Jardo, důvod je, že předchozí majitel z nějakého důvodu vykuchal ten středovej díl a hrozně to rezonuje a mě už to prostě neba :( Jinak na ten zámek sem koukal a je to určo ten mikrospínač :( takže haluz...nějak typ na někoho, kdo by se za úplatu pustil jen do výměny mikrospínače???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...