Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tak šup šup okna ke mě! :palec2: Kdo nebude zlobit tak dostane kafe, vizitku a nové okno. Kdo bude, tak na prdel! :smich: A to se vyplatí!!!

Smluvní pojišťovny: Kooperativa, Česká Pojišťovna, Česká Podnikatelská pojišťovna, Uniqa, Generali, Triglav (Tady si všechno zařídím sám)

Ostatní pojišťovny po domluvě.

post-452-1272618555,6418_thumb.jpg

post-452-1272618666,1556_thumb.jpg

post-452-1272618892,2697_thumb.jpg

post-452-1272619064,3149_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak šup šup okna ke mě! :palec2: Kdo nebude zlobit tak dostane kafe, vizitku a nové okno. Kdo bude, tak na prdel! :smich: A to se vyplatí!!!

Smluvní pojišťovny: Kooperativa, Česká Pojišťovna, Česká Podnikatelská pojišťovna, Uniqa, Generali, Triglav (Tady si všechno zařídím sám)

Ostatní pojišťovny po domluvě.

čůůs,hele,to je na hloubětíně? jen pro info,budu muset vyměnit čelní sklo ale musim aspoň měsíc vydržet,skrz pojišťovnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: :palec2:

... a TO si to někdo krásně užil, když mi je pod Centrálem v Mostě na parkingu sundaval dolu...debil...

Chytrouši z ochranky zznam z kamery ( byl jsem u vchodu 2C ) prý " omylem smázli - Bůh suď ...

Nový nechci dávat kolem dokola, sháním r.v. 2006. Snad mi CLAPI SUPERBACKY - pomůžete ? :kol-79:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: :palec2:

... a TO si to někdo krásně užil, když mi je pod Centrálem v Mostě na parkingu sundaval dolu...debil...

Chytrouši z ochranky zznam z kamery ( byl jsem u vchodu 2C ) prý " omylem smázli - Bůh suď ...

Nový nechci dávat kolem dokola, sháním r.v. 2006. Snad mi CLAPI SUPERBACKY - pomůžete ? :kol-79:

Já ti pomohu zcela určitě,tak jako jsi pomohl ty mě,to se spolehni ani telefon ti nevezmu půl roku,tak jako ty !!!!!! Do dnes jsem nepochopil proč jsi tak učinil ???!!!!!?????? ;):aggressive: děkuji kamaráde !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti pomohu zcela určitě,tak jako jsi pomohl ty mě,to se spolehni ani telefon ti nevezmu půl roku,tak jako ty !!!!!! Do dnes jsem nepochopil proč jsi tak učinil ???!!!!!?????? ;):aggressive: děkuji kamaráde !!!!

treba ho nekde ztratil.... ja treba telefon neberu kdyz me volaj ze sporitelny ze si mam poridit 10 karet atd.... a ze maji vydrz, skoro kazdej den me volaj a to uz bude mesic :-D . asi jim to za mesic vemu at semnou nestracijou cas :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...