Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ahoj bando supích kamarádů - bohužel ač velmi nerad, musím prodat svého mazlíka - kdyby jste o někom věděli, mám ho tady v bazaru... Věřím, že časem Supa opět koupím, protože to bylo nejlepší auto jaký jsem kdy měl a jsem s ním max. spookojen. Leč někdy člověk míní a život mění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando supích kamarádů - bohužel ač velmi nerad, musím prodat svého mazlíka - kdyby jste o někom věděli, mám ho tady v bazaru... Věřím, že časem Supa opět koupím, protože to bylo nejlepší auto jaký jsem kdy měl a jsem s ním max. spookojen. Leč někdy člověk míní a život mění...

Škoda, měl si to moc pěkný. Cena je myslim taky hodně dobrá, tak hodně štěstí při prodeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci,majitelé černých supů,nebyl někdo dneska v televizi?Koukal jsem na zprávy jak někde v praze je nějaká pořádná díra na cestě a že si tam dva borci hned po sobě poškodili kolo a na závěr byl záběr,jak do té díry vjíždí černý sup.Ale byl zabraný jen po přední dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...