Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ahoj bando, tak jsem zpět a koukám, že se tu kromě :prc: nic nedělo. :smich:

Jinak hlásím, moje mise v Ostravě splněna na 100% k naprosté spokojenosti všech zúčastněných. :D:t

Sup šlapal jak hodinky a přizemním letem jsem byl od baráku k baráku za 2hod a 53min s průměrnou spotřebou 10,5l/100km B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkné dopoledne lidičkové.Ríšo vítej zpátky.Jiřík to trefil přesně :smich:

A propó Richarde jaké byly cesty na D1?Myslím tím spousta výtluků nebo to ještě šlo?Jinak aby ti ještě superb nešlapal chlape.To by bylo smutné.Taková kára...

Tak ještě chvilku spočnu pak do sebe něco něco malého :prc: ať nemám hlad a půjdu se :prc: do garáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj klukové, nebylo to tak hrozný. Byl minimálni prrovoz, až jsem se divil a furt po dálnici. :)

Jinak směr Praha Brno docela katastrofa a od Brna na Ostravu luxus. Cesta zpátky je podstatně lepší. Nevím jak v pravém pruhu, ale v levém to šlo. :)

Víťo držím palce ať se vše podaří. Aby si se s toho neo :prc::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neprodávám, jen jestli mě nasere tak o tom budu uvažovat. Včera jsem se byl projet a po zastavení trochu adrenalin. Auto bez elektriky. Nic nefungovalo. Nakonec to bylo tím, že někdo ve škodovce nedotáhl kontakt na baterce a já jsem cestou vjel do díry a kontakt vyskočil. Po 5 minutách opraveno ale byl jsem 30 km od domu a ještě k tomu večer. Tak mě to nasralo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj fšem!

Za jízdy to nic nedělalo. Jen mi bylo divné, že když jsem vypl motor a vytáhl kláč ze zapalování tak se mi auto neodemklo ani nerozsvítilo. Tak jsem zkusil nastartovat a budíky zůstali zhaslé. V první chvíli jsem se viděl jak jdu pěšky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný večer a brou noc kucíííí.Tak jsem se dnes opět :prc: s brzdama a opět mé málem :prc:

Mám takový dojem že auto bude ještě pěkně dlouho na zvedáku.Nejdou mi totiž sundat :prc: podložky z předních kol.Takže nezbývá než odvrtávat ale odvrtat imbusy to je pěkná :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem šťastně dorazil-mám přes 300 km za sebou, ale šlo to. Vidím, že Víťa brzdy neudělal ;) , zkoušel jsi Víťo ty imbusy řádně prolejt nějakým sajrajtem na uvolnění a potom nějaký imbus co můžeš případně poku it, tak jej nasaď a pěkně kladivem do něj párkrát řízni, uvidíš, že se to uvolní a povolíš to!!? :help: To abys ses z toho nemusel o :prc: , jinak vidím, že se to tady pěkně rozmohlo až z toho šla Jiříkovi hlava kolem a popletl si dny - to bys chtěl nějak dlouhej víkend Jiří :p Postrádám zatím řádky od Ríšy, ale on se určitě ozve později a Martinovi jsem už psal na "ty jeho rozvody", jinak mu musím pěkně poděkovat, mám v poště zase hafo pěknějch obrázků :palec2: Tak Všem přeji pěkné sny a hezký začátek pr. týdne, mějte se fajn, já tady mám -_- , dopiju a jdu taky do hajan. :D:rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno pánové, koukám že je po mě sháňka, ale já se přeci ozval. :kol-131:

Dnes vyrážím do servisu na výměnu oleje. Tak ať se daří klukové a ten pracovní týden rychle uteče. kol117

Martine, zeptám se ti na to časové omezení. U Renaultu je 120 000km nebo 5 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...