Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Zdarec,

dodatečně musím pochválit besídku, které jsem se bohužel účastnil jen krátce, ale stálo to za to. Je vidět, že Pražáci mají své lokály vyzkoušené :kol-47: Koukám, že o Martina je postaráno s maximální péčí. Snad si nepřešel z pálenky na mlíko? :kol-28: Jinak včera večer jsem zaparkoval Supa u kolejí a když jdu dnes v poledne kolem, už vidím rýhu přes zadní nárazník.. Lidi jsou hovada :kol-32: Tentokrát jsem do nového týdne opravdu vstoupil zadkem napřed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to pěkně naštve a pokazí start do nového týdne! Jsou to skutečně lidská hovada! :kol-29:

Jinak Martinovi by jsme mohli závidět tu zubařku, ale na štěstí mne zásobuje kvantem pěkných obrázků, tak bych snad zvládl i tu zubařku, jak jinak zubaře nemusím! :smich:kol11:gunners3:

P.S. Marku, kde to bylo? Tady v Praze?

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čest bando, odlet domů už mám za pár, tak si dám jen čajík a pomažu.. Richarde, placené parkoviště jsem zvažoval, ale protože vevnitř nemám nic přitažlivého, zavrhnul jsem to. Za týden bych se nedoplatil a ani placené parkoviště by mě od případného šrámu asi neuchránilo. I když je tam menší provoz. Nejvíc mě dostalo, když mi fílek s Octávou vysvětloval, jak tam stojím blbě, že jemu to tolik nečumí :kol-44: Pěkný den pánové a nepolevujem ve cvičení. Ve zdravém těle, zdravý duch! :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...máš pravdu Marku a zvláště při pátku je třeba "stimulace", tak si užívej! :prc::palec2::smich:

A vůbec, všichni si užívejte! Víte, že prý nejvíce pomůžeme svým polovičkám tím, že na poslední advenní víkend vypadneme z domu a kam jinam než do příjemné oblíbené hospůdky! :kol-99::kol-35:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec karolec, konečně doma, tak zdravím. Musím najít nějakou lahvinku, abych Stankrovi tolik nezáviděl :-D a hlavně nemůžu se před stimulací zbořit, to by nebyla pak asi ani simulace a možná bych se z toho ani nevylízal :-D

Přeji bando poklidný předvánoční pracovní týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prečo si taky zamraceny?

- ty to nevies? Gejza umrel...

- co si!!!! ako???

- ta - prisiel domov, ligol, lahol na gauc, zafajcil si, gauc sa chytil...

- zhorel???!!!

... - ne, ne... stihol cez okno vyskocit...

- sa dolamal, zabil sa ked spadol??!!!

- ne, ne... predtym, nez skocil, stihol zavolat hasicov a oni prisli a

roztiahli plachtu...

- a???!!!

- jak skocil, ta ho nazad odrazilo a naspat do jeho okna...

- no do prcic! taze predsa len zhorel???!!!!!

- ale ne, ne... chytil sa ramu a skocil zasa dole...

- ci pana! ta sa dolamal, ked s nim dole jeblo???!!!!

- ne, nedolamal... sak tam poziarnici stali s plachtou, on spadol na

plachtu, odrazilo ho na cestu...

- to ho auto dajake preslo????!!!!!

- nee... nic ho nepreslo - isiel akurat kamion a on sa od jeho plachty

odrazil naspat ku sebe do okna...

- DO PI..!!!! JAK UMREL?????????!!!!!!!

- ta... zastrelili ho... uz nasral kazdeho....****

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, musím potvrdit, i když s jednou výhradou, ta první várka během večeře byla opravdu excelentní, ale když jsem si jej před zavíračkou dal já, už bylo vidět, že kuchař je buď "znaven" a nebo ospalej, ale i tak to šlo! :kol-47:

Jinak koukám, že nám jde pomalu víc o "dobré žrádlo", než o dobrou pijatiku a "smysluplnej pokec"", ale to bude tím předvánočním shonem, už mne to taky zasáhlo a nevím co dřív! :worthy:help::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...