Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Také zdravím naší SUPÍ BANDU po delším volnu. Vidím, že je toho tady opravdu hodně ke čtení, tak hlavně, že jste se nenudili - což je jednoznačně zřetelné!

Jen jak jsem to prolétl, tak David - Passport se od srazu neozval, asi měl hodně bohatého Ježíška a tak mu nezbyl čas - koukej o sobě dát vědět a to samé platí o celé řadě dalšch z nás! Radim, Milan a celá řada dalších!

Tak hoši, opatrujte se a bacha, zase hlásí námrazu - já jsem si toho včera v noci, když jsme se vraceli, užil habaděj! :gunners3:

Teprve teď jak to tady projíždím, jsem si všiml, že Víťa měl narozeniny - tak Víťo dodatečně vše nej nej, hlavně zdravíčko a to ostatní jde ruku v ruce! Měj se fajn! :kol-75:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víťo, máš pravdu, ale to se stalo nedopatřením, jelikož normálně píšu "zdravíčko, štěstíčko" a atd. !

Hlavně, že si rozumíme a víme jak to je! Já se nějak pořád nemohu po těch svátcích a prodlouženém flákání vzchopit, nějak mi nic nejde od ruky, ale snad večer to napravím nějakým dobrým mokem! -_-:gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek bando :-) Zase se ozýváme s trošku velkým zpožděním, máme toho tak nějak moc :-) Od listopadu je Ládík doma, zkončil s kamionem a začal dodělávat bydlení - ha už konečně bydlíme ve svým. Makal chudák od rána do večera, sedm dní v týdnu, ale dílo je u konce:-) Dneska v noci zase odjel na školení řidičů, odedneška je zase zaměstnám u firmy Uniless, a co bude dělat? :-) Jezdit opět s náklaďákem se dřívím. No takže my si zase začínáme s Tomáškem zvykat že tu budeme zase sami. Chtěla bych sem dát fotku malého superbáka, ale musíte mi někdo poradit. Danča s Víťou něco říkali o srazu na Šumavě, tak až se ve středu Ládík vrátí tak se musíme nějak domluvit, rádi bychom Vás všechny viděli. Jinak Vám všem přeji hodně zdravíčka do toho nového roku. Já jsem hnedka na silvestra skočila z lavičky a vyhodila si koleno, tak mám ortezu, berličky a tahají mi z toho krev. to nám ten nový rok začal. Mějte se všichni krásně a těším se na Vás ahoj Peťa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky Vás zdravím. To je dost, že jste se taky ozvali rodinko.

Tak to máte super, že už bydlíte ve svém. Ještě si musíte pořídit pořádného hafana aby vás hlídal, když tatík není doma. :)

Doufám, že se budete ozývat častěji.

A pozor na úrazy všichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já a statisíce? Kecáš jen 642.238.215 kusů. :p

Vedle ikony "příspěvek" je ikona "použít plný editor" tak na něj klikni a otevře se ti větší okno a dole máš "přiložit soubory".

Tam klikni a najdi si fotku ve svém počítači a až se tam nahraje tak klikneš na "přidat odpověď".

Stačí to takhle? :)

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já a statisíce? Kecáš jen 642.238.215 kusů. :p

Vedle ikony "příspěvek" je ikona "použít plný editor" tak na něj klikni a otevře se ti větší okno a dole máš "přiložit soubory".

Tam klikni a najdi si fotku ve svém počítači a až se tam nahraje tak klikneš na "přidat odpověď".

Stačí to takhle? :)

Děkujuuuuuuuuuuu uplně jak pro debila :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Peny: Péťo, kluk Vám roste jak z vody, bude to pořádnej "SUPERBÁK", VŠAK MÁ BÝT TAKÉ PO KOM!!! Je fakt, že už jsme si říkali, že jste snad emigrovali, ale jinak zcela chápu! Tak si užívejte svého bydlení a Láďo, Ty by jsi taky mohl hodit nějaké slovíčko a nenechat vše na Peťce!? :smich: Jinak si Péťa zaslouží hooodně velkej :palec2: Mějte se moc fajn všichni tři! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarádi,tak vás zdravím i já .Školení v nové práci proběhlo dobře a tak můžu se učit nakládat dřevo na kamion.Bude to ještě chvilku trvat než se s tím skamarádím,snad to dobře dopadne.Dnes sem byl dvakrát naložit v lese a cesty jsou dost promáčené plné bláta,tak sem si připadal jako Loprais.Bydlení už jen dolaďujem,to už vám psala Péťa,snad už bude více času.Tomík je kus chlapa a nejvíc se mu líbí,když se vozí v Supu.mějte se fajn těším se až vás uvidím

Editováno: , autor: Peny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že jsem Tě Ládíku vyburcoval. Nástupce jsi spolustvořil nádherného, věřím, že Vám dělá radost! Jinak koukám, že budeš de facto šumavský dřevorubec, no hlavně, aby jsi byl spokojenej! Rodinko, mějte se moc fajn!

Bando, nastává nám klouzavý víkend, tak se všichni opatrujte a hezky si jej užijte! -_-:gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...