Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ahojky kamarádi,dlouho sem tu nebyl a tak vás všechny zdravím.práce moře a nějak poslední dobou nestíhám.Víťo,omlouvám se ti,ale časově sem nestíhal.V práci sem denně do 19 hod a o víkendu musím makat na baráku,aby se to blížíli k cíli.Tak se měj te fajn.Já zas mizím vydělávat prašule na bydlení.čusky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar bandičko,tak mi to dalo fušku,než jsem to tady pročetl.Koukám,že vše přistarém,většina už po dovolený atd.Mě to teprve čeká a už se moc těším,pokud mě ovšem přestane zlobit supík,poslední dobou je toho trochu hodně.Jinak už se to s tou prací trochu zas uvolňuje,tak snad zavítám čestěji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar bandičko,tak mi to dalo fušku,než jsem to tady pročetl.Koukám,že vše přistarém,většina už po dovolený atd.Mě to teprve čeká a už se moc těším,pokud mě ovšem přestane zlobit supík,poslední dobou je toho trochu hodně.Jinak už se to s tou prací trochu zas uvolňuje,tak snad zavítám čestěji.

Hoj Jirko.Zrovna před chvilkou jsem si na tebe vzpoměl a napsal ti a pak koukám na fórum a tys tu byl.Paráda.Tak tě zdravím chlape

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím supáky, tak dneska si to jedu od příbuzenstva, otec za mnou v Polu. Rozjíždím se na křižovatce, ještě přibrzdím, neb se ze zatáčky vyřítilo auto a bác, otec v kufru :feve:

Čekám nejhorší, vylezu, poděkuju otcovi a na svém nárazníku si můžu přečíst jeho SPZku :kol-143:

Naštěstí sem jel kolem lakovny a mám tam známého, vzal 3M pastu a všechno odstranil, barva naštěstí nikde prasklá či odlouplá nebyla. takže mi tam nezůstal žádnej škrábanec, ale maličko je tam vidět takovej lom světla, jak se to prohnulo.. Nechal sem jim dvě kilča na pivko a skásnul o ně v zápětí otce :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute borci.Úspěšný víkend všem.Já mám ještě volno tak jsem v poho.Jdu až ve středu na denní.Už mě svrbí ruce.Chtělo by to zas někde vyrazit.Škoda že Olin posunul ty Chabry.Teď zas bude třeba čekat

nemusíme čekat :) 4-5.9.09 tuning sraz Mnichovo Hradiště.........já tam budu,Petík asi též :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím bandičko supí,pracovní tempo už pomalu polevuje,morálka už je dávno v háji,jednou nohou už jsem u moře.Jenom ještě doladit nějaké detaily a v neděli vyrážím.

Járo:Díky za rady,už chladím na 100%,prodřená zpětná trubka od filtrdehydrátoru do kompresoru,ventillátor vypnul náš starý známý tlakový ventyl.Není tlak,nic nefunkuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...