Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Dobre ranko vo spolok.

"Uroven vady nepodnimajet sa " ... :D

jeden na utornajsie ranko:

Manželka sa v noci prebudila a zistila, že muž nie je vedľa nej v posteli.

Obliekla sa a zišla dolu po schodoch. Muž sedel v kuchyni pri stole so

šálkou kávy. Zdal sa byť v hlbokej depresii, len zízal do steny. Odchlipol

si z kávy a vtom žena zbadala, ako si utiera slzu z oka.

- Čo sa deje, miláčik? Prečo si tu dolu v túto nočnú hodinu?

- Pamätáš sa, keď sme mali pred 20 rokmi rande a ty si mala len 16?

- Áno, pamätám sa.

- A pamätáš sa, ako nás tvoj otec prichytil pri milovaní na zadnom sedadle

môjho auta?

- Áno, pamätám.

- A spomínaš si, ako mi vypálil a povedal: "Buď si vezmeš moju dcéru alebo

stráviš najbližších 20 rokov v base!"?

- Áno, spomínam.

Muž si utrel dalšiu slzu z pod oka a vzdychol: - Vieš... dnes by ma pustili...

:D :D :D

Editováno: , autor: Laam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím přítomné supáky ;)

Dneska jsem si to odpoledne frčel ze Strašecí na Rakovník a těsně před Rudou jsem předjížděl jako obvykle nějaké lenochy. Za mnou jsem si všiml také nějakého stříbrného supa, měl diody na denní svícení a předjížděl v těsném zákrytu za mnou. Říkal jsem si, zda to není někdo od nás náhodou, čuměl jsem do zpětného zrcátka, zda ho nepoznám a než jsem stačil domyslet, tak první, čeho jsem si všimnul, jak mě zastavuje chlupatej v obci :feve:

Přišla mladá policistka a povidá něco o 70km/h...tisícovce a dvou bodech :blink:

Ten supák za mnou jen vysmátej projel, pač tam měl stejně to co já ale systém chlupáčů není tak rychlej, aby blejsknul za sebou dva vozy v zákrytu. Tak co člověk nadělá, jsou to mé první body a říkám si, na to jak občas jedu, tak je to ještě gut :palec2:

Možná, že se někdo k tomu tady přihllásí a já se s nim šábnu.... -_-

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci,ve čtvrtek jedu do Prahy 5 k metru Anděl u Kfc,vubec nevim kde to je ale to nevadi najdu to.Nemate zajem přijed někdo na chvilku na pokec na parkoviště?Kolem 17hod.tam budu kdo ste z Pha.a budete mit čas,tak se ukažte zatim se mějte. :)Tak zmena letim tam zitra tak nic kluci ;)

Editováno: , autor: delfyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci. Tak napíšu něco pro pobavení. Vím, že cizí neštěstí potěší. Včera jsem měl superb den blbec. Došel jsem k autu, otevřel jsem kufr, hodil dovnitř kabelu s noťasem a tašku s dokladama. Kufr jsem zacvakl, auto se samo zamklo a ouha. V ruce mi zůstali jen klíče od baráku, ale klíče od auta zůstali nedopatřením uvnitř v kufru. :help: Nebylo to poprvé. Už se mi to stalo, ale předtím to vyřešili náhradní klíče, které jsem měl doma. Jen jsem si pro ně musel dojel služebákem a bylo vyřešeno. Jen že, od té doby jsem náhradní klíče nosil v té kabele s noťasem, která byla v tom kufru zavřená taky. Volal jsem na asistenční službu Škodovky. Tam mi řekli, že bez poškození auta to neumějí. Nevím, sice o jaké poškození by se jednalo, ale asi by to nebylo za málo. Poradili mi, že můžou zavolat zámečnickou pohotovost a ty to prý umějí otevřít bez poškození. Do půl hodiny přijel borec s Oktávkou a šel do toho. Hrál si s tím dvě a půl hodiny a nakonec se mu to skutečně povedlo otevřít. Vyzkoušel přitom snad všechny planžety co měl. Jeho trpělivost bych chtěl mít. Otevřely se sice jen dveře u řidiče a zevnitř ostatní dveře otevřít nešly. To stačilo, abych se do kufru dostal a klíče vysvobodil. Zaplatil jsem dva a půl litru, což je jednotná cena a platí se, i kdyby to trvalo pět minut, ale taky třeba pět hodin. Kdyby se mu to nepovedlo otevřít, neplatil bych nic. Jinak náhradní klíče už nemám u sebe ale zase doma a číslo na zámečníka uložené v mobilu. Než teď kufr zavřu, radši se přesvědčím dvakrát, jestli mám v ruce ty správný klíče. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jedu zítra do Prahy i s rodinkou na výlet podívat se jak vypadá musím něco najít na ubytování někde na okraji nechce se mi bloudit po Praze chtěl jsem jet sice ještě na tři noci do Chorvatska podívat se na Istrii ale děti mě přemluvily aby jsme jeli raději do Prahy tak jsem zvědav jak vypadá matička Praha .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vrátil a můžu říci že do Prahy už více krát nemusím jediné co se mi líbilo bylo metro ale to je dost málo abych tam ještě jel .

Cestou domu upadlo kamionu kolo nebo jen plášť to jsem si nevšiml v rychlosti 150 km ale trefil mě kus gumy do sloupku u spolujezdce a předního okna a mám tam šmouhu jak prase tak jsem zvědav jak půjde dolů .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti nezávidím, ale guma jde dolu bez problémů. Zkus čistej tech. benzín, tim nic nezkazíš, hlavně ne ředidla nebo aceton! Pokud bys měl problém, rozlešťovací pasty na metly od 3M jsou tutovka.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci máte někdo přístup k Etce ? Dá se někde stáhnout, nebo mi poslat na CD či DVD?

Můžete mi nekdo zjistit cenu spínačů ve středovém panelu na výhřev předního okna a vypnutí airbagu spolujezdce ?

Dííííky a mějte prima neděli - neděle je od slova nedělat, tak na to myslete... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vrátil a můžu říci že do Prahy už více krát nemusím jediné co se mi líbilo bylo metro ale to je dost málo abych tam ještě jel .

Cestou domu upadlo kamionu kolo nebo jen plášť to jsem si nevšiml v rychlosti 150 km ale trefil mě kus gumy do sloupku u spolujezdce a předního okna a mám tam šmouhu jak prase tak jsem zvědav jak půjde dolů .

:palec2: :palec2: o si snad děláš prču :kol-37: Přijel jsem v sedum domu uplně vysvačenej z Bad-Swutchenau po ceste U trech stejnych hradu .... pomezi mezi byvalou SRN a NDR , stejna trapalie ! :ninja:

Byl jsem drzej a brnknul na DAS, za 10 minut privalil 50 fotrik a mel SUPER vyridilku !

finalni akce je 1450 ecek za poskozeni predni kapoty. udelam za petibabu. pisu z mobilu, prominte preklepy, ahoj :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci máte někdo přístup k Etce ? Dá se někde stáhnout, nebo mi poslat na CD či DVD?

Můžete mi nekdo zjistit cenu spínačů ve středovém panelu na výhřev předního okna a vypnutí airbagu spolujezdce ?

Dííííky a mějte prima neděli - neděle je od slova nedělat, tak na to myslete... :smich:

Tak cena spínače na výhřev předního okna je +- 500,-kč. Kupoval jsem ho ve čtvrtek ve škodovce a zítra si budu měnit čelní okno za vyhřívané. Pak sehnat někoho kdo to zapojí.

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vás zase po delší odmlce zdravím kamarádi.Dnes jsme se vrátili z dovolené.Uteklo to jako voda,ale líbilo se nám tam.Kdepak jsou naše stálice jako Sejda,Petřík,Peny atd?Taky dovča?Tak se mějte krásně kucííí.

tak čágo kucí,měl jsem tak trochen klouzavé volno..........tak jsem to tady v rychlosti jenom prolétl :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...