Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

po delší době dobré ránko bando :)

:palec2: :palec2:

Tady v Krušnohoří nádherný sluníčko, trošku pofoukává ale jinak je fajnko. To Vick.: brnkni na tel. 720 475 325 - HOT LINE Xenony, maj tam odborníka pana Krajíčka 603 251 609 - ten Ti pomuže a má prima ceny. Pro všechny :rolleyes: Jsou to telefonní čísla na problémky se světly ! :kol-141:

Mažu pracovat, odpoledne za hříbkama, rostou jako z vody. Čau bando ! :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: :palec2:

Tady v Krušnohoří nádherný sluníčko, trošku pofoukává ale jinak je fajnko. To Vick.: brnkni na tel. 720 475 325 - HOT LINE Xenony, maj tam odborníka pana Krajíčka 603 251 609 - ten Ti pomuže a má prima ceny. Pro všechny :rolleyes: Jsou to telefonní čísla na problémky se světly ! :kol-141:

Mažu pracovat, odpoledne za hříbkama, rostou jako z vody. Čau bando ! :palec2: :palec2:

díky za tip.Zatím to tam sice nikdo nebere,ale ještě tam cinknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kucí,

tak jsem po dlouhý době využil služeb pneuservisu. Měl jsem hřebíček v kole. No celkem 330,- - šlo to teda pěkně nahoru. Kolega si nedávno nechal přezout 2 ojetý gumy na liťákách za nový a nechal u nich necelejch 6 stovek. Docela síla.

Teda Mafi, hříbky bych si taky dal. Taky jsem byl na houbách ale máme tu akorád bedly, babky a holubinky. Z hřibů akorád hořčáky :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kucí,

tak jsem po dlouhý době využil služeb pneuservisu. Měl jsem hřebíček v kole. No celkem 330,- - šlo to teda pěkně nahoru. Kolega si nedávno nechal přezout 2 ojetý gumy na liťákách za nový a nechal u nich necelejch 6 stovek. Docela síla.

Teda Mafi, hříbky bych si taky dal. Taky jsem byl na houbách ale máme tu akorád bedly, babky a holubinky. Z hřibů akorád hořčáky :feve:

:palec2: :palec2:

Zeptej se Sejdy, zda-li mu chutnaly...

Pak pošli SZ s tím, zda "sušky" či sladkokyselé, nebo "mraženky". Stejně lítám přes "Matičku měst" každý týden... Ahoj !

:palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brý dopoledne. Venká krásně, práce hafo. Ale v sobotu letím pryč, tak se těším. I když jen na 4 dny, ale i tak útěk od práce a reality je vždycky super věc :)

Víťo dovolená doma? Nebo výlet?

Ne ne Tome,doma ne.V pátek odjíždíme do Jížních Čech do Plané nad Lužnicí víš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec kluci,tak se na týden odmlčím.Dnes v 9 odjíždíme směr Jížní Čechy.Tak se mějte fajn a za týden na fóru čus.

Přeju příjemný blížící se víkend.

:palec2: :palec2:

Bodré podoledne SUPí tátové !

Až do 4 ráno jsem byl na poruše a od šesti zase hákuju. Myslím, že ve dvanáct to zapíchnu a půjdu se vykotit na zoncnu do nějakejch Říčan. Spánek posiluje, ne !

Hezkej weekend a Vickovi s Janinkou prima výlet :palec2: :palec2: !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás kamarádi,koukám že všicni užíváte volna někde u vody.Dnes sem se taky koupal ale ve vlastním potu v práci tak nic moc.zítra trošku odpočnu a pak zas do toho pracovního koloběhu.Užívejte volna čauky čau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...